Põhisisu algus

Kaasakiskuv lõpp: Shetlandi-sarja viimane osa ootab sind eksklusiivselt vaid Elisa Raamatus

14.12.2020

Iga asi peab kord otsa lõppema ja kui käesoleva aasta lõpp võiks juba kiiremini kätte jõuda, siis raamatusarja viimase teose kätte võtmine on hoopis nukram. Nii on jõudnud lõpule ka Ann Cleevesi Shetlandi-sari, mille kaheksas ja viimane romaan on nüüd eksklusiivselt kättesaadav vaid Elisa Raamatu lugejatele.

Kulutuli“ viib lugeja tuttavatele radadele, seekord väljamõeldud väljamõeldud külla Deltanessi, mis paikneb Shetlandi peasaare idarannikul. Pärast närvesöövat elu Londonis loodavad Helena, Daniel ning nende kaks poega leida Deltanessi külakeses rahu ning pakkuda autistist pojale paremat keskkonda. 

Peagi aga satuvad nad hirmutava mõrvauurimise keskmesse ja lootused, millega pere külakesse kolis, jäävad mõneks ajaks ootele.

Mõrvamüsteeriumit asub lahendama trio koosseisus Jimmy Perez, Willow Reeves ja Sandy Wilson, kes peavad samal ajal ka isiklikus elus toimuvaga hakkama saama.

Kui „Kulutuli“ loetud saab, ei tasu meelt heita – Elisa Raamatust võid kasvõi kohe leida endale uue lemmiksarja, millesse mõneks ajaks end kaotada. Või vaata hoopis teoste põhjal valminud sarja „Shetland“, mis on rõõmustanud ka Eesti televaatajaid. 

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/kaasakiskuv-lopp-shetlandi-sarja-viima…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!