Järve esindus sulgeb uksed 23. veebruaril 2022
23. veebruaril sulgeme Elisa Järve esinduse. Väärtustades klientide aega, oleme oma müügi- ja teenindusprotsessid kohandanud nii, et kliendid ei pea enam esindusse kohale tulema, vaid saavad kõike teha iseseisvalt Elisa iseteeninduses.
Jätkuvalt saab Elisaga suhelda läbi kodulehe vestlusakna või helistades infotelefonile 6 600 600. Kui on soov külastada Elisa esindust, siis ootame kliente lähimatesse esindustesse, mis asuvad Kristiine ja Rocca al Mare keskuses ning mis on avatud esmaspäevast laupäevani 10.00-21.00 ja pühapäeviti 10.00-19.00.
Näeme, et Elisa kliendid saavad suurepäraselt hakkama lihtsamate küsimuste lahendamisega läbi iseteeninduse. Seetõttu võtame suuna lihtsamate teeninduskontaktide automatiseerimisele, eriti sellistele, kus klient saab lahenduse kiirelt iseteenindusest. Sellest tulenevalt vähendame esinduste arvu, et muuta olemasolevad esindused suuremateks ja meelelahutuslikemaks keskkondadeks ning keskenduda toodete ning teenuste müügile.