Põhisisu algus

Jäähokiraamat, kus hoki on teisejärguline: menuautor võtab luubi alla väikelinna noorte suhete sasipuntrad

22.10.2021

Juunioride jäähoki meistritiitel ei tähenda keskmisele inimese suurt midagi. “Karulinnas” tähendab see kõike. Kõik lootused on pandud noorte õlule. 

Suurvõit tõmbaks väikesele linnakesele tähelepanu, meelitaks kohale investeeringuid ja andekaid sportlasi. See tähendaks absoluuselt võike nii kõhnukesele Amatile, kes särab vaid jääl, kui ka staarmängijale Kevinile ja pühendunud spordijuhile Peterile.

Paistab, et meeskonnal võikski õnnestuda linna unistus ellu viia, ent siis juhtub Kevini ja spordijuhi tütre vahel midagi hirmsat. Järgmisel päeval pole enam miski endine.

Õhus on süüdistused, mis ei jäta ühtki Karulinna elanikku ükskõikseks. Meeskonna edu laineharjal hägustub piir ustavuse ja reetmise vahel. Lõpuks võtab üks noor mees julguse kokku ja toob lagedale tõe, mida keegi õieti kuulda ei taha.

Mitmete menuraamatute autor, geniaalne kirjanik Fredrik Backman teab, et suurel määral kujundavad meid kohad, mida me nimetame koduks. „Karulinna“ emotsionaalselt võimsas ja tundlikus loos uurib ta, mis võib juhtuda, kui me kanname oma õlul teiste inimeste unistuste rasket koormat.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/jaahokiraamat-kus-hoki-on-teisejarguli…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!