Põhisisu algus

Jäähokiraamat, kus hoki on teisejärguline: menuautor võtab luubi alla väikelinna noorte suhete sasipuntrad

22.10.2021

Jäähokiraamat, kus hoki on teisejärguline: menuautor võtab luubi alla väikelinna noorte suhete sasipuntrad

Juunioride jäähoki meistritiitel ei tähenda keskmisele inimese suurt midagi. “Karulinnas” tähendab see kõike. Kõik lootused on pandud noorte õlule. 

Suurvõit tõmbaks väikesele linnakesele tähelepanu, meelitaks kohale investeeringuid ja andekaid sportlasi. See tähendaks absoluuselt võike nii kõhnukesele Amatile, kes särab vaid jääl, kui ka staarmängijale Kevinile ja pühendunud spordijuhile Peterile.

Paistab, et meeskonnal võikski õnnestuda linna unistus ellu viia, ent siis juhtub Kevini ja spordijuhi tütre vahel midagi hirmsat. Järgmisel päeval pole enam miski endine.

Õhus on süüdistused, mis ei jäta ühtki Karulinna elanikku ükskõikseks. Meeskonna edu laineharjal hägustub piir ustavuse ja reetmise vahel. Lõpuks võtab üks noor mees julguse kokku ja toob lagedale tõe, mida keegi õieti kuulda ei taha.

Mitmete menuraamatute autor, geniaalne kirjanik Fredrik Backman teab, et suurel määral kujundavad meid kohad, mida me nimetame koduks. „Karulinna“ emotsionaalselt võimsas ja tundlikus loos uurib ta, mis võib juhtuda, kui me kanname oma õlul teiste inimeste unistuste rasket koormat.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama