Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Irja Lutsar: suurüritused jäävad suvel ära, väiksemad kontserdid võivad toimuda

03.05.2021

Irja Lutsar: suurüritused jäävad suvel ära, väiksemad kontserdid võivad toimuda

Raadio 2 saates “Pluss” väitis Teadusnõukoja juht Irja Lutsar, et koroonapandeemia tõttu saabuval suvel suurüritusi tõenäoliselt ei toimu, kuid väiksemad sündmusi võib siiski korraldada.

“Mida võib öelda, siis selliseid suurüritusi, ma kardan küll, et ei toimu,” rääkis Lutsar. “Ka väljas, kui inimesed on väga tihedalt koos, on see viiruse levimise oht ikkagi olemas. Niisugused üritused kindlasti jäävad ära.”

Lutsar peab silmas eelkõige tuhandetele inimestele mõeldud suuremaid üritusi. Väiksema osalejate hulgaga ürituste osas on ta aga lootusrikkam.

“Aga väiksemad kontserdid hästi õhutatud ruumides või õues tõenäoliselt siiski ohutult saavad toimuda. Eriti kui peame silmas, et kuu aja pärast on meil tõenäoliselt vaktsineeritud inimesi oluliselt rohkem kui tänasel päeval.”

Suviste suurürituste ärajäämisest on tänaseks eestlaste jaoks saanud kurb reaalsus. Hiljuti lükati käesoleva aasta 1. juulisse planeeritud Rammsteini kontsert Tallinna lauluväljakul edasi järgmisesse aastasse.

Loe juurde ERRist.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.