Põhisisu algus

HULLUMEELNE ISUTEKITAJA: Nii pöörast kodumaist saadet pole varem nähtud!

04.10.2022

Juba vähem kui kuu aja pärast toob Elisa teleekraanidele midagi täiesti uut ja seninägematut – luksusautod, vormelid, lennukid ja muud ekstreemsused. Uus telesaade „Pöördes“ pole lihtsalt autosaade, vaid inimese ja auto vahelise suhte saade.

„Me oleme aastaid toonud oma vaatajateni parimaid Eesti telesarju, kuid midagi nii pöörast ja samas lõbusat, kui hakkab toimuma oktoobri lõpust, ei ole me varem teinud,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili.

„Adrenaliinist pakatav õrritusvideo näitab väga väikest osa sellest, millise kaliibriga peadpööritavad seigad hakkavad oktoobri lõpust iganädalaselt Elisa Huubi vaatajateni jõudma,“ lisas Ili.

Uues meelelahutussaates tuuakse vaatajani isendid, mida Eesti teedel ei kohta, tutvustatakse mõttekaid ja mõttetuid suundi ning uuritakse Eesti mootorite maailma iga nurga alt - läbi kiiruse, huumori ja adrenaliini. Saatejuhtideks on alati riskialdis Saara Pius, perfektsionistlik Indrek Raadik ja praktik Koit Toome.

Saates taltsutatakse taltsutamatut ja nihutatakse nii saatejuhtide, kui tehnika piire. „Pöördes“ on kõigile, kes vähegi oskavad autode, adrenaliini, tehnika, kiiruse, jõu, ilu ja hea huumori peale pöördesse minna. Avatakse kütusejanuseliste saateosaliste iseloomu ootamatutest nurkadest ja pannakse nad rollidesse, kus nad varem pole olnud.

„Pöördes“ jõuab vaatajateni juba 28. oktoobril, ainult Elisa Huubis. Vaata adrenaliinirohkest treilerist, millise saatega on tegu!

 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama