Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Fonum annab vanale uue võimaluse ja toob müüki kasutatud telefonid

21.10.2021

Fonum annab vanale uue võimaluse ja toob müüki kasutatud telefonid

Alates oktoobrist saab tänu nutiseadmete kiirhooldusketi Fonumi ja seadmeringluse startup Ringy koostööle osta refurbished ehk korda tehtud telefone. Teise ringi telefonid on müügil Tallinna Viru Keskuse, Kristiine ja Tartu Lõunakeskuse Fonumis. Need seadmed on varem kellegi poolt kasutatud ja seejärel tehnikute poolt renoveeritud ning kvaliteedikontrolli läbinud.

Oktoobris tõi Fonum koostöös startupiga Ringy oma esindustesse müügile refurbished ehk korda tehtud teise ringi telefonid, pakkudes klientidele keskkonna- ja rahakotisõbralikku alternatiivi uue telefoni ostmisele. „Meil on väga hea meel, et saame pakkuda oma klientidele võimalust soetada kvaliteetseid ja heas seisukorras teise ringi seadmeid. Loodame selle projektiga muuta mõtteviisi ja teadvustada inimestele seadmete ümbertöötlemise ning mitmekordse kasutamise võimalusi,“ kommenteerib Fonumi nutiseadmete kiirhooldusketi juht Ivar Tennokese.

Seadmeid remondivad Ringy tehnikud ja Fonumi eksperdid teevad telefonidele põhjaliku kvaliteedikontrolli. Valikust leiab kolme erineva tasemega seadmeid – hea, väga hea ja nagu uus. Telefonide seisukorda hinnatakse kasutusest tulenevate kosmeetiliste puuduste järgi, näiteks toote küljel olevad kriimustused jms.

Renoveeritud seadmete projekt hakkas idanema eelmisel sügisel, kui Elisa startup-tiim kaardistas Rohetiigri programmi käigus Elisa Eesti keskkonnamõjusid.Nad leidsid, et üks võimalus keskkonnajalajälje vähendamiseks on kasutatud seadmete müük. Sellest ajendatult said ühe laua taga kokku seadmeringlusega tegelev startup Ringy ja Fonumi nutiseadmete kiirhoolduskett. „Panustame läbi koostöö Ringy peamisesse eesmärki, milleks on e-jäätmete vähendamine. Täna töödeldakse ümber alla 40% e-jäätmetest ja kindlasti tahame seda taaskasutusmäära suurendada,“ kommenteerib Ringy partnerlussuhete juht Taavi Tuisk.

Kõikidele ostetud seadmetele kehtib aastane garantii ja seadmed on funktsionaalsuselt samaväärsed uutega. Telefonid on müügis ilma originaalkarpide ja laadimiskaablita. Esimesed pakkumisel olevad mudelid on iPhone 7, iPhone 8, iPhone X, iPhone XS ja iPhone SE 2020.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.