Põhisisu algus

Elisast saab eeltellida Sony uue lipulaeva – Xperia XZ-i

27.09.2016

Elisa era- ja äriklientidel on võimalus eeltellida Elisa veebipoest Sony uus lipulaev – Xperia XZ, mis on läbi aegade parima kaameraga nutitelefon.

Sony Xperia XZ kolme sensoriga kaamera suudab ka liikuva objekti alati teravalt fookuses hoida. Laseriga autofookuse sensor omakorda mõõdab objekti kaugust kaamerast, fookusseerib objekti hetkega ning seda ka vähese valgusega oludes. Samuti on uuel kaameral RGBC-IR sensor, mis mõõdab värve ja infrapuna infot.

Ilmastikukindla ja uusima tehnoloogiaga kaameratelefonil on 13 megapiksline ja 4K video võimekusega esikaamera ning 23 megapiksline tagakaamera.

Nutitelefonil on 5.2 tolline ekraan ning kõige uuem android-operatsioonisüsteem - Android 6.0.1 Marshmallow. Eeltellijateni jõuab seade enne teisi ning lisaboonusena annab Elisa kaasa tasuta bluetooth kõrvaklapid väärtuses 199 eurot.

Seadme saab eeltellida Elisa e-poest ja kohale transpordib Elisa seadme tasuta alates 11. oktoobrist 2016. Ametlik müük Elisa esindustes algab 14. oktoobril 2016. Elisa kliendil on võimalus telefon e-poest kohe välja osta või tasuda osamaksetena.

Tutvu lähemalt Sony Xperia XZ kaamera võimalustega siin

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama