Põhisisu algus

Elisasse jõuab müüki kaks uut OnePlusi tippmudelit – OnePlus 7 ja OnePlus 7 Pro

14.05.2019

Elisas on tänasest eelmüügis OnePlusi uued lipulaevad OnePlus 7 ja OnePlus 7 Pro. Nendele lisaks tutvustati täna maailma ühte esimest 5G telefoni OnePlus 7 Pro 5G.

14. mai õhtul Londonis toimunud pressiüritusel avalikustas OnePlus oma tavapärase ühe nutitelefoni asemel hoopis kolm uut tippmudelit, millest üks tuleb 5G võrgutoega. Uued mudelid OnePlus 7 ja 7 Pro on nüüdsest saadaval ka eeltellimiseks Elisas.

„Väikesest start-upist, kes soovis pakkuda nutitelefoniturul kvaliteetset vaheldust, on saamas arvestatav teerajaja, kes toob massiturule olulisi uuendusi, ostja rahakotti lõhki ajamata,“ sõnas Elisa telekomiteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann. „OnePlusist on saanud üks populaarsemaid nutitelefonibrände üle maailma ja rõõm on pakkuda esimestena Eestis nende uusi mudeleid.“

OnePlus 7 Pro on varustatud mitme olulise uuendusega. Telefonil on ilma kulmuta 6,67 tolline QHD+ AMOLED ekraan, mis on lisaks HDR10 ja HDR10+ toega. Ekraani puhul on vähendatud oluliselt ääri, saavutades võimalikult suure ekraani pindala. Uue suure uuendusena töötab ekraan 90Hz sagedusel, mis väljendub sujuvamas pildis, tagades näiteks mängudes parema ning kiirema reageerimisega pildi.

Kaamerate poolelt on uus 7 Pro varustatud 48-megapikslise põhikaamera, 16-megapikslise lainurkkaamera ja 8-megapikslise telefotoobjektiiviga. OnePlus 7 Pro mudel teeb varasemast oluliselt paremaid pilte nii päevavalges kui hämaras, sest telefon on varustatud uue ööfunktsiooniga, mis parandab pildikvaliteeti madala valgusega oludes.

Nutitelefoni esikaamera on mehhaaniline 16-megapiksline pop-up kaamera, mis on kaetud safiirklaasiga ja mida on testitud ligi 300 000 korda. See tähendab, et mehhanism on töökorras ka siis, kui seda avatakse 150 korda päevas, iga päev, viis aastat järjest.

Telefoni ajuks on hetkel kiireim Snapdragon 855 protsessor ja sõltuvalt mudelist on saadaval kuni 12 GB RAM’i. Püsimälu on telefonil saadaval kas 128 või 256 GB ja seda uue UFS 3.0 standardiga, mis võimaldab kiiremini dokumente laadida, pilte salvestada ja rakendusi käivitada.

OnePlus 7 mudel on varustatud samuti Snapdragon 855 protsessoriga, UFS 3.0 standardil püsimäluga ja teiste uute tarkvaralahendustega, sarnaselt Pro mudeliga. Nagu 7 Pro mudelil on põhikaamera 48-megapiksline ja sekundaarne kaamera 5-megapiksline. Esikaamera on samuti 16-megapiksline, kuid mehhaanilise pop-up kaamera asemel on objektiiv ekraani pisarakujulises kulmus, sarnaselt eelmise aasta 6T mudelile.

Telefonide operatsioonisüsteem on puhas ja minimalistlik Oxygen OS, mis põhineb Android 9 versioonil ning sarnaselt eelmisele mudelile toetab ka OnePlus 7 ja 7 Pro kiirlaadimist. See võimaldab kõigest poole tunni laadimisega kasutada telefoni terve päeva. Mõlemad mudelid on varustatud ka ekraanisisese sõrmejäljelugeja ja näotuvastusega, mis avab telefoni kõigest 0,21 sekundiga.

Uued OnePlus 7 ja 7 Pro on tänasest saadaval Elisas eeltellimiseks.

  • OnePlus 7 Pro 8 RAM+256GB – 749€ - kohale toimetamine alates 21.05.2019
  • OnePlus 7 6 RAM +128GB 549 € - kohale toimetamine alates 04.06.2019

OnePlus 7 Pro 5G jõuab esialgu müüki Inglismaal ja Soomes.

Tutvu telefonidega lähemalt SIIN!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!