Põhisisu algus

Elisas on tänasest eksklusiivselt saadaval uued Sony Xperia 10 ja 10+ nutitelefonid

07.03.2019

Alates tänasest on Elisa veebipoes eksklusiivselt müügil Sony värskelt ilmavalgust näinud 21:9 kuvasuhtega nutitelefonid Xperia 10 ja 10 Plus.

Hiljuti Barcelonas toimunud MWC19 konverentsil tutvustas Sony oma verivärskeid nutitelefone Sony Xperia 10 ja 10 Plus, mis on ainulaadsed oma suure 21:9 ekraanisuhte ning suure ekraaniga. Sony uued nutitelefonid on tänasest Eestis eksklusiivselt Elisas veebipoes ja esindustes müügil.

Uued Xperia 10 ja 10 Plus nutitelefonid on varustatud küljelt küljele 21:9 ekraanisuhte ja täisHD+ resolutsioonil töötava ekraaniga. Uut tüüpi ekraanil on mugav teha produktiivseid tööülesandeid, aga tarbida ka multimeediat. Väiksem Xperia 10 on varustatud kuue ning suurem mudel kuue ja poole tollise ekraaniga. Nutitelefoni mugavamaks kasutuseks saab ekraanil kuvada samaaegselt ka kahte erinevat rakendust, ilma, et kasutaja peaks nende vahel koguaeg vahetama.

Tehniliste omaduste poolest on mõlemad telefonid peaaegu identsed, kuid Xperia 10 Plus mudelil on mõnevõrra võimekam protsessor, kaamera, rohkem mälu ja suurem aku.

Telefonid tulevad kahe tagumise kaameraga, mis võimaldavad jäädvustada videoid 21:9 ekraanisuhtega ja 4K resolutsioonis. Nii esi- kui tagumised kaamerad on varustatud Sony pildistabilisaatoriga, et jäädvustatud hetked oleks isegi liikudes võimalikult selged. Lisaks on Xperia 10 Plus mudeli tagumisel kaameral ka 2X optiline zoom.

Nii Xperia 10 ja 10 Plus ekraanid on kaitstud Gorilla Glass 5 klaasiga ja telefoni tagumist külge katab vastupidav alumiiniumist korpus.

Sony Xperia 10 on tänasest müügil üle Eesti Elisa esindustes ja veebipoes hinnaga 349€ ja Xperia 10 Plus 429€.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!