Põhisisu algus

Elisa Võru esindus kolib seniselt pinnalt Võru Kagukeskusesse

26.08.2015

Elisa Võru esindus, mis on senini asunud Wõro Keskuses kolib septembri algusest uuele pinnale Kagukeskusesse. Värskel pinnal ja uue innovaatilise kujundusega Kagukeskuses asuv Elisa Võru esindus avatakse 4. septembril 2015.

Varasemalt Wõro Keskuses asunud esindus kolitakse ümber uuele äripinnale lihtsal põhjusel, nimelt on Wõro Keskuse üldine külastatavuse arv langenud ja paljud senised rentnikud on liikunud keskusest ära. Uuel pinnal Kagukeskuses avatav uus Elisa esindus saab endale suurepärase nähtavusega asukoha, esinduse pind paistab välja mõlemast keskuse sissepääsust.

Uus ja innovaatiline on ka esinduse välimus. Uut esinduskontseptiooni looma hakates lähtus Elisa sellest, et esindus peab olema meelelahutuslik ja külaliste jaoks põnev koht, seal peab olema mugav ja huvitav ringi liikuda. Samuti peab esindus olema nutikas, selle sõna laias tähenduses – alates puutetundlikest hinnasiltidest kuni müüjate füüsiliste töökohtadeni. Mõistetavalt peab esindus kõige selle juures säilitama inimliku ja lihtsa müügikeskkonna, kus klientidel ja müüjatel on omavahel mugav suhelda.

Suurt rõhku on Elisa pannud ka esinduse digilahendustele. Kõik esitletavad seadmed on varustatud puutetundlike interaktiivsete ekraanidega, kus saab vajalikku seadmeinfot ning võrrelda erinevaid seadmeid omavahel nagu seda saab täna teha juba ka Elisa veebikeskkonnas. Samuti on kadunud esindusest paberplakatid, mis on asendunud kaasaegsete turunduslike videolahendustega.

Esinduses saab olema kaks töölauda ja jätkuvalt kolm müügikonsultanti. Võru Kagukeskuse Elisa esinduses teenindavad Võru inimesi Brett Koemets, Kristel Lall ja Sirja Hass.

Wõro Keskuse esindus suletakse 1. septembril kell 12.00 ja 4. septembrist alates on Võru klientide jaoks avatud Kagukeskuse esinduse uksed.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama