Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa videolaenutus pakub vaatamiseks põnevaid kodumaiseid teatrilavastusi

E, 27/07/2020 - 14:25

Elisa videolaenutus pakub suures valikus erinevat tüüpi filme vaatamiseks, kuid lisaks sellele näed selle vahendusel ka mitmekülgseid kodumaised lavastusi.

“Eesti mees ja tema poeg”

Sepo Seemaniga peaosas monotükk on kirjutatud karikaturist ja stsenarist Peep Pedmansoni poolt. Siit leiad mõlgutusi ja mõtisklusi eesti mehe ja tema laste suhete teemal ning loomulikult kõike seda vürtsikas huumorivõtmes.

“Eriolukord ruudus”

Tegu on Henrik Kalmeti stand-up etendusega, kus fookuses on koroonakriisi põhjustatud eriolukord. Käsitletakse erinevaid valdkondi, mis kriisist mõjutatud said ning muidugi eriolukorrast tingitud kodusolemist.

Etenduse teeb eriliseks see, et see filmiti aprilli kuus ja üksinda ruumis, samas kui teisel pool ekraani jälgis Zoomi videokeskkonna vahendusel toimunut suur hulk publikut.

“Miljoni vaade”

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud etendus võtab kokku perioodi 2000. aastast kuni 2010. aastani.

Siia ajavahemikku mahub mitmeid märgilisi sündmuseid, nagu Eesti liitumine Euroopa Liiduga või pronksiöö. Kuid seda perioodi ilmestavad hästi ka erinevad kinnisvaraafäärid ning just sellele valdkonnale ongi näidendi rõhuasetus pandud.

“Kriipsud uksepiidal”

Kriipsud uksepiidal avab ukse nõukogude aja lõpu ja värskelt iseseisvunud vabariigi aegsete laste igapäeva ellu. Kuidas suureks kasvamine sellel ajal käis ja milliste kasvuvaludega noored rinda pidid pistma, jutustavad tuntud vendadest näitlejatepaar Priit ja Märt Pius.

“Piiri peal”

Legendaarsed eesti koomikud Jan Uuspõld ja Ago Anderson võtavad ette teekonna Eesti igapäevaellu ja asuvad lahkama selle plusse ning miinuseid. Näidendi keskpunktiks on Eesti-Läti piir, sealne alkoholiteema ning peaosaliste endale seatud piirid, mida avastama asutakse.


Allikas
Diktor.geenius.ee

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.