Põhisisu algus

Elisa videolaenutus: need olid aprillikuu 3 kõige popimat filmi

13.05.2021

Aprillis olid videolaenutuses populaarsed anima ja lastefilmid, mis kajastub ka vaadatavuse edetabelis. Esikolmikust leiab seiklusi koertega, kassi-hiire mänge ning kurje nõidu.

“Scooby-Doo!”

Kunagine legendaarne multifilm on seekord toodud kinolinale seiklustest tulvil animafilmina, kus peaosas astub üles koer Scooby. Koos oma parima sõbra Shaggy ja teiste noorte detektiividega asutakse lahendama seni kõige keerulisemat mõistatust.

Nimelt tuleb seltskonnal ära hoida kummituskoera Kerberose maailma pääsemine ning selleks pannakse mängu kõik oma võimed. Ajaga võidu joostes avastavad noored, et tänu Scooby pärandile on just temal oluline roll „koerpokalüpsise“ ärahoidmisel.

“Nõiad”

Film leiab aset 1960ndate USA väikelinnas, kuhu peategelasest noor poiss kolib elama koos oma vanaemaga. Demopolise väikelinnas kohtuvad nad aga kuratlike nõidadega, kes üldsusele jätavad glamuurse mulje.

Poisi vanaema otsustab nõidadest eemale saamiseks kaugele rannakuurortisse pageda, kuid õnnetuseks kogunevad just sinna kõik nõiad ning Suur Ülemnõid. Nende eesmärgiks on ellu viia oma kurjad plaanid, kuid kas see neil ka õnnestub?

“Tom ja Jerry”

Samuti tuntud multifilmikangelased kass Tom ja hiir Jerry sattuvad filmis kokku New Yorki luksushotellis, kui hädas olev pulmakorraldaja otsib lahendust Jerry peletamiseks.

Tagaajamised ja mürgel ähvardavad pulmakorraldaja töökohast ilma jätta, kuniks pildile ilmub kolmas tegelane. Tema peatamiseks peavad kõik kolm aga oma jõud ühendama.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/elisa-videolaenutus-need-olid-april…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!