Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa uus tõsielust inspireeritud originaalsari räägib Eestis tegutsevast terroristist

N, 06/08/2020 - 10:16

Elisa toob sügisel ekraanidele uue kuueosalise originaalsarja “Tulejoonel”, mis räägib tõsielulistest sündmustest inspireeritud loo elu hammasrataste vahele jäänud Afganistani sõja veteranist. Sarja stsenaariumi on kirjutanud hinnatud stsenarist Martin Algus ja režissööriks on Ergo Kuld.

“Tulejoonel” on põnevik ja perekonnadraama, milles rulluvad lahti teravad kaasaegsed teemad ja uudsed tegelased. Sarja keskmes on 57aastane Jakob Sommer, kelle töö- ja eraelu on karidele jooksnud.

Kõrvaltvaatajaile sõbraliku ja rahulikuna näiv vanaisa tunneb ühel hetkel, et maailm tema ümber on jäänud võõraks ning ta otsustab seda plahvatusohtliku missiooniga “parandama” hakata. Pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidvat pommimeest asuvad jälitama noor kaitsepolitsei tippuurija ja pommirühma eridemineerija.

Elisa sisuhankejuhi Toomas Ili sõnul on tõestisündinud lugudel põhinevad sarjad ja filmid alati vaatajaid paelunud.

“Sarnaselt möödunud aastal linastunud spioonipõnevikuga “Reetur” on ka Elisa uue põnevussarja “Tulejoonel” lugu inspireeritud reaalselt aset leidnud sündmustest, mis on tuttavad igale eestimaalasele.”

Uus sari sünnib tunnustatud stsenaristi Martin Alguse sulest.

“See on lugu nurka surutud mehest, kelle frustratsioon ei väljendu enam netikommentaariumis, vaid pommiplahvatustena meie pealinnas. Raev ja pettumus muutuvad ühel hetkel surma külvavaks amokijooksuks.

Lisaks uurija ja kurjategija omalaadsele kassi-hiire mängule ja põnevusloo taustal aset leidvatele keerukatele peresuhetele inspireerib mind selle loo juures tugevalt ka meie pommirühma üliohtlik argipäev,” rääkis Algus.

Põnevussarja “Tulejoonel” võtted algavad sel sügisel ja esimesed osad jõuavad Elisa klientideni juba käesoleva aasta lõpus.


Allikas
Diktor.geenius.ee