Põhisisu algus

Elisa uus tegevuspõhine kontor tuleb Hipodroomi ärikvartalisse

25.11.2019

Eesti juhtiv telekommunikatsiooni ettevõtte Elisa uus, moodne ja suurem tegevuspõhine kontor tuleb Tallinna Hipodroomi ärikvartalisse. Uus hoone valmib aastal 2023 ja arendajaks on EKE AS.

Telekomiettevõte Elisa uus ja innovaatiline tulevikukontor kerkib aastaks 2023 aadressile Paldiski maantee 50. Hipodroomi juurde on lähiaastatel kerkimas uus ärikvartal, kus Elisa on uue ja moodsa ärihoone ankurüürnik. „Tööruumide täpne maht ja korruste arv selgub arhitektuurikonkursi tulemusena. Elisa poolt kasutatava korruse pind on võimalikult suur ja avar, et hoone ülesehitus võimaldaks organisatsiooni tekitada horisontaalse kommunikatsiooni,“ ütles Elisa halduse valdkonna juht Meelis Jurn.

Uus hoone on lahenduselt igati kaasaegne ja tulevikutrende arvestav. „Sisearhitektuuris lähtutakse protsessi- ja tegevuspõhisest kontorikontseptsioonist. Töökeskkond on tänasega võrreldes oluliselt mitmekesisem ning iga töötaja saab oma töö jaoks valida just temale sobiva, parima võimaliku koha,“ kirjeldas Jurn.

Elisa personalijuht Kaija Teemägi sõnab, et kaasaegne ja moodne töökeskkond on töötajatele äärmiselt oluline. „Elisa pikaajaline eesmärk oli luua tegevuspõhine kontor, mis toetaks koostööd ja suhtlemist. Töökeskkond peab toetama kiirelt arenevat tehnoloogiavaldkonda, kus peamisteks märksõnadeks on pidev ühenduses olemine ja paralleeltegevused, mis on tööturule jõudvale generatsioonile väga olulised.“

Elisa uus kontorikontseptsioon arvestab tööperede spetsiifiliste vajaduste, nende omavaheliste seostega, erinevate töötegemise viiside, paindliku tööaja ja puuetega inimeste vajadustega. Muu hulgas kasutatakse uudseid tehnilisi lahendusi nii igapäeva töö korraldamisel kui ka kontoriruumide haldamisel.

Hipodroomi ärikvartali arendaja EKE AS arendusdivisjoni juht Karl Ader sõnas, et on suur rõõm olla osaline Tallinna büroopindade turu mitmekesistumises ja rikastamises ning ettevõte tänab Elisat usalduse eest. „Uus kvartal tuleb kaasaegne ja mitmekülgne ning põimuvad nii kodu- kui ärikeskkond. Kvartal on A-energiaklassile vastav ja asub Tallinna tuiksoonel. Elisa uuesti kontorist avanevad lummavad vaated kogu linnale ja merele.“

„Kuigi kvartal valmib alles aastate pärast on paljud kliendid meid juba ise ülesse leidnud ja järgnevate kuude jooksul peaks selguma ka arhitektuurikonkurssi võitja,“ lisas Ader. EKE AS arendab ärikinnisvara silmapaistvaid hooneid ning ennekõike püsivaid ja häid suhteid, omades selleks enam kui 50-aastast kogemust eri tüüpi äri- ja tootmishoonete, hotellide ja veekeskuste, kaubandus- ja eriotstarbelise kinnisvara arendamisel, haldamisel ja omamisel. EKE hindab kõrgelt kvaliteeti, mugavust ja head linnamajanduslikku arhitektuuri.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!