Põhisisu algus

Elisa uus teenus lihtsustab nii kriisiajal kui tulevikus ühiskinkide organiseerimist

27.04.2020

Elisa Kingitus on uus ühisrahastuplatvorm, kus on kõigil võimalik ilma suurema peavaluta mitmekesi raha koguda näiteks sünnipäevakingi või kinkekaardi ostmiseks veebipoodidest.

Kambakesi kingi tegemine on tihtipeale keerulisem, kui see olema peaks. Lähedase üllatamiseks soovitud kingid on üksi ostmiseks teinekord kallid ja lihtsalt kingitud raha kulub saajal enamasti niisama ära.

„Selleks, et lihtsustada nii tänases eriolukorras kui ka tulevikus grupikinkide ja kingisoovide täitmise protsessi, ulatame abikäe Elisa Kingituse näol ning võtame suure osa organiseerimisest enda kanda,“ ütles Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu. „Kuigi teenuse arendus sai alguse rohkem kui aasta tagasi, on kontaktivabalt kingi organiseerimine, ostmine ja kohale toimetamine täna aktuaalsem kui kunagi varem.“

Elisa ideegaraažil tärganud ideest on arenes välja täiesti töötav ja vajalik teenus. Elisa Kingitusega on võimalik hõlpsasti mõne minutiga luua ühisrahastuse kogumine valitud kingile või kinkidele.

„Väiksemaid oste saame endale ise lubada või oleme need juba ammu soetanud. Elisa Kingitus annab võimaluse küsida toetust ka kulukamate ent vajaminevate väljaminekute jaoks ning külalised saavad olla osa kingist ega pea ümbrikus raha viima. Meie platvormil võib korraldajaks olla nii tähtpäeva pidaja või tähtpäevale kutsutud külaline, kes tähistab sünnipäeva, kooli lõpetamist, soolaleivapidu või hoopis pulma,“ kirjeldas Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp. „Paljude emade jaoks võib tänavune emadepäev mööduda ilma kallistuste ja külastusteta, kuid perega organiseeritud kingi saab uue platvormi kaudu turvaliselt ja kontaktivabalt ikka kohale toimetada.“

Algatuse protsess on sarnane Facebookis ürituse loomisega. Esmalt tuleb luua kingitusele lehekülg, valida valikus olevatest e-poodidest sobiv toode ja kopeerida selle veebiaadress vastavasse lahtrisse. Seejärel tuleb valik kinnitada, seada tähtaeg ja saab asuda kutsuma sõpru või tuttavaid kinki rahastama.

Elisa Kingituse platvorm võimaldab valida mitu kingivarianti - näiteks odavam ja kallim. Juhul kui odavama raha tuleb kiirelt kokku, siis on alternatiiviks ka kallima kingi jaoks raha kogumine. Hetkel on võimalik kinke valida Elisa ja Euronicsi e-poest ning iga kaasatud liige saab oma panuse anda pangalingiga. „Summa osas piiranguid pole ja igaüks saab anda endale jõukohase panuse kingile. Piloteerime platvormi ja vastavalt kasutajate tagasisidele liidestame lahendusega ka teisi e-poode,“ ütles Popp.

Kui raha on koos saab ürituse looja kingi väljastada. Kingitus tuuakse kasutaja valitud viisil kas kingi saajale või kinkijale. Lisaks on kogu süsteem ülesse ehitatud selliselt, et kink oleks kindlasti õigeks tähtpäevaks kohal.

Juhul kui väljavalitud kingi jaoks raha kokku ei tule, saab seni kogutud summa väljastada ka poe kinkekaardina. „Kui aga summa tuleb suurem, siis väljastame kingi ja kinkekaardi näol ka ülejäägi. Soovi korral on võimalik saada ka ainult kinkekaart,“ lisab Popp.

Elisa Kingitus on alates tänasest avatud kõigile tasuta kasutamiseks, sõltumata operaatorist!

Tutvu teenusega lähemalt aadressi www.elisakingitus.ee!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!