Põhisisu algus

Elisa uued nutipaketid toovad arstiteenuse koju kätte

08.01.2021

Koostöös MinuDociga kaasab Elisa uutesse nutipakettidesse tervisenõustamise teenuse, kus klient saab asukohast sõltumata konsulteerida perearstide, eriarstide või tervisespetsialistidega ja pikendada retsepte.

„Tänapäevaste tehnoloogiliste lahenduste rakendamisel pole paljude tervisemurede korral füüsiliselt arsti juurde minek enam vajalik. Füüsilise ja vaimse tervise eest hoolitsemine on täna rohkem päevakorras kui kunagi varem. Sama seisukohta jagasid kliendiküsitluses Elisa kliendid ja seetõttu otsustas Elisa esimese telekomioperaatorina lisada uutesse nutipakettidesse MinuDoci nutitervise, mis toob virtuaalse arstiabi vaid mõne kliki kaugusele,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu.

Elisa uute nutipakettide kliendid saavad iga kuu kasutada MinuDoci tervisenõustamise veebiplatvormi, mille kaudu pääsevad kasutajad erinevate arstide vastuvõtule mugavalt üle interneti. MinuDocis võtavad patsiente vastu kümned eksperdid: perearst, naistearst, psühholoog, kardioloog, dermatoloog, embrüoloog, neuroloog, töötervishoiuarst, apteeker jpt. „Olukorras kus plaaniline vastuvõtt on oluliselt piiratud, saavad Elisa nutipakettide kliendid arsti vastuvõtule turvaliselt oma kodu mugavusest,“ lisas Hiiepuu.

„MinuDoc platvormil pakuvad teenust ainult litsentseeritud või diplomiga tervishoiu- ja tervisetöötajad ning videopildi teel konsultatsioonile pääseb iga päev kella kümneni õhtul, sõltumata asukohast või riigist,“ ütles MinuDoci asutaja Tarmo Pihl. Kui Elisa klient soovib kiirelt kodust lahkumata või asudes kodukohast eemal arstiga konsulteerida, on tal võimalik tervisemurede korral läbi MinuDoc keskkonna suhelda kiirelt eesti, vene, soome või inglise keelt kõneleva arstiga, kellel on ligipääs ka patsiendi haigusloole.

Pihl lisab, et igapäevaselt lahendavad arstid kaugteel erinevaid tervisemuresid nagu külmetus, kõhuvalu, seedehäired, seljavalu või erinevad nahaprobleemid, retseptipikendused ja ligi 60% patsientidest ei vaja füüsilist läbivaatust.

Nutitervis on kaasatud igasse uude Elisa nutipaketti ja tulenevalt paketist sisaldub kuutasus kas Basic või Premium versioon. Basic võimaldab iga kuu 15€ väärtuses MinuDoci esmatasandi teenuseid nagu perearsti konsultatsioon või retseptide pikendamine ja Premium pakett 50€ väärtuses ükskõik millist MinuDoc teenust. Kui kliendi poolt soovitud teenus ületab Elisa poolt kaetava summa, on võimalik puudujääv osa ise juurde tasuda.

Lisaks MinuDocile on uutesse Elisa pakettidesse kaasatud jätkuvalt ka reisikindlustus, tasuta Mobiil-ID ja varasemast rohkem andmemahtu nii kodumaal kui Euroopas ning seda kõike kuustasusid tõstmata.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!