Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Elisa ühines mitmekesisuse toetamise võrgustikuga

16.09.2022

Elisa ühines mitmekesisuse toetamise võrgustikuga

Elisa allkirjastas Eesti Inimõiguste Keskusega mitmekesisuse leppe ning ühines võrdse kohtlemise ja mitmekesisuse toetamise võrgustikuga.

15. septembril allkirjastas Elisa tegevjuht Andrus Hiiepuu Proto avastuskeskuses mitmekesisuse leppe, mille järgi Elisa austab töötajate, klientide ja partnerite mitmekesisust ning väärtustab võrdse kohtlemise põhimõtteid. „Oleme avatud ettevõte ning väärtustame iga indiviidi. Hea meel on kuuluda võrgustikku, kus kantakse edasi samu väärtuseid.“ nendib Elisa tegevjuht Andrus Hiiepuu.

Kõik kokkuleppega ühinenud organisatsioonid moodustavad võrgustiku, milles jagatakse parimaid praktikaid ning räägitakse ühiskonnas kaasa mitmekesisuse ja võrdse kohtlemise teemadel. Tänaseks on kokkuleppega liitunud 172 ettevõtet, avaliku sektori organisatsiooni ja vabaühendust. Ka Elisa Eesti emafirma Soomes on mitmekesisuse leppega liitunud.

Mitmekesisuse lepe allkirjastatakse Eesti Inimõiguste Keskusega, mis on sõltumatu valitsusväline inimõigusorganisatsioon, mille missiooniks on luua iga inimese inimõigusi austav Eesti.

Elisa ühines mitmekesisuse toetamise võrgustikuga

Seotud märksõnad