Põhisisu algus

Elisa tõstab teenindajate ja müügitöötajate töötasu Eesti keskmisest kõrgemaks

21.08.2018

Elisa otsus tõsta käesoleva aasta septembrist pooletuhandel teenindajal, müügitöötajal ja tehnikul põhipalka keskmiselt 20% võrra, viib nende ametikohtade töötasud Eesti keskmisest kõrgemaks. Kui Eesti keskmine brutopalk on 1242 eurot, siis Elisa eesliini töötajate tasu ulatub septembrist keskmiselt 1300 euroni.

 

Statistikaameti info kohaselt oli keskmine brutokuupalk 2018. aasta esimeses kvartalis 1242 eurot. Elisa esinduste teenindajate, müügitöötajate ja tehnikute keskmine brutopalk tõuseb selle aasta septembrist Eesti keskmisest kõrgemaks ja hakkab ulatuma keskmiselt 1300 euroni. Samas võivad tublimad nendel ametikohtadel teenida ka üle 2000 euro kuus.

 

Elisa juhatuse liikme, erakliendiüksuse juhi Andrus Hiiepuu sõnul soovib Elisa olla tööturul atraktiivne tööandja. „Eesliini töötaja on esimene, kes meie kliendiga kokku puutub ning anname nii selge signaali, et väärtustame nende tööd kõrgelt,“ ütles Elisa juhatuse liige.

 

Hiiepuu märkis, et Elisa on ideaalne stardilava kõigile, kes soovivad ettevõttesse püsivalt tööle tulla ja karjääri teha ning samuti noortele, kes soovivad teeninduse või müügitööd ajutiselt teha. „Innovaatilises meelelahutus- ja telekomiettevõttes on töötajal suurepärased võimalused areneda ning karjääriredelil tõusta. Igal aastal liigub meil ettevõtte siseselt erinevate üksuste vahel üle 100 töötaja,“ tõi Hiiepuu välja. „Elisas ei räägi me juba mõnda aega niivõrd töötajate koolitamisest kui hoopis õppimisest töökohal ja töö kaudu. Kõige uuemate tehnoloogiate kasutamise ja teenuste välja arendamisega tegelevast Elisast saab igaüks hulga uusi teadmisi ja oskuseid ning väga hea töökogemuse.“ 

 

Hiiepuu ütles, et Elisa ootab tööle ka noori, kes peale gümnaasiumi lõppu veel täpselt ei tea, mis eriala sooviksid õppida. „Rõõm on näha, et üha rohkem noori huvitubki töövestlusel pigem võimalustest enda arendamiseks ja karjääriredelil tõusmiseks,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht. „Meie ettevõttes on mitmeid näiteid, kus südikad töötajad, kes  on alustanud tööd kõnekeskusest või tehnikuna, kasvavad erinevate ametipositsioonide kaudu tiimijuhtideks.“

Elisa tõstis brutopalka keskmiselt 20% võrra pooletuhandel esinduse, telemüügi, teeninduse ja tehnilise halduse töötajal. Palgatõus jõustub käesoleva aasta sügisest.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!