Põhisisu algus

Elisa toob Viaplay sisu otse TV-teenuse klientideni

30.08.2021

Põhjamaade suurima voogedastusteenuse Viaplay pakkuja Nordic Entertainment Grupi (NENT Group) ja Elisa koostöös tuuakse Viaplay sarjad, filmid ning spordiülekanded otse Elisa klientideni.

Alates tänasest pakub Elisa koostöös Nordic Entertainment Grupiga Viaplay teenuseid otse enda klientidele. „Näeme Viaplay ja Elisa sisu vahel head sünergiat, tuues koos klientideni nii parima välismaise kui ka kodumaise meelelahutuse ning kõrgtasemel spordiülekanded. Kõigil Elisa klientidel on alates tänasest võimalus soetada ühe kuutasu eest Elisa Huubi ja Viaplay voogedastusteenuseid,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu.

„Elisa on meie jaoks Eestis tähtis partner ja meil on väga hea meel, et Elisa kliendid saavad nautida Viaplay ainulaadset sisu lihtsalt kasutaval viisil. Ajastus ei saaks olla parem, sest meie UEFA Meistrite liiga otseülekanded algavad septembris ning fantastiline koosseis Viaplay originaalsarjadest ja Hollywoodi kassahittidest jõuab sel sügisel teenusesse,“ sõnas NENT Grupi voogedastusteenuste asepresident Andrea Sahlgren.

Elisa Huub ja Viaplay on paketina saadaval alates tänasest kuutasuga 10,99 eurot ning kõik uue Elisa Elamuse digiboksi kasutajad leiavad Viaplay äpi otse seadmest. Lisaks saab Elisa vahendusel Viaplay teenust tellida ka eraldi.

Viaplayst leiab sisu neljas kategoorias - Viaplay Originaalid, filmid ja sarjad, laste sisu ja spordi otseülekanded, mida saab vaadata igal pool, igal ajal ja peaaegu igas seadmes. Kõik jalgpallifännid saavad uuel hooajal Viaplay vahendusel elada kaasa nii Bundesliga kui ka UEFA Meistrite liiga meeskondadele ning tuleval hooajal kannab Viaplay üle ka kõiki Inglismaa Premier League mänge.

Elisa Huubist leiab täna ligi 300 kodu- ja välismaist filmi ning seriaali, sealhulgas Elisa kodumaised seriaalid nagu „Reetur“, „Valguses ja varjus“ ning „Tulejoonel“, millest viimased kaks kogusid tänavu EFTA-l kokku üheksa nominatsiooni. Elisa Huubi sisu on saadaval parimas kvaliteedis ja täieneb ajas.

Rohkem infot: https://elisa.ee/viaplay

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama