Põhisisu algus

Elisa toob osa PÖFFist ka telerisse

20.11.2019

Koostöös PÖFFiga toob Elisa killukese filmifestivalist klientidele koju kätte. Ilmavalgust nägi PÖFFi telekanal ja videolaenutusest leiab suure valiku festivali läbiaegade populaarsetest filmidest.

Möödunud nädala reedest on terve festivali vältel Elisa kaabelvõrgu ja Klassik Üle õhu klientidele kättesaadav PÖFFi telekanal, mille vahendusel on võimalik saada osa A-kategooria filmifestivali melust, nautida väärtfilme ning hankida juhtnööre festivaliprogrammis orienteerumiseks.

„Meile kõigile meeldivad uued ja põnevad elamused ja PÖFF on väga heaks koostööpartneriks, kellega uusi elamusi meie tele- ja kinosõbrale koju kätte tuua. Lisaks PÖFFi erikanalile on meil Elamuse videolaenutuse klientidele pakkuda suur valik eelmiste PÖFFide filmidest,“ sõnas Elisa TV valdkonna juht Silver Soomre.

Teist aastat tegutsev kanal näitab programmis igapäevaselt filmisoovitusi, võistlusfilmide tutvustusi filmitegijatega, PÖFFi filmide treilereid ja lisaks PÖFFi lühifilme.

Elisa Elamuse kaabelklientidel on lisaks võimalus vaadata videolaenutusest möödunud PÖFFi filmide paremikku. Kataloogis kümneid kõrgelt hinnatud filme nagu näiteks „Elujanu“, Seenelkäik“, „Trumbo“, „Poisipõli“ jpt. Täpsema nimekirja kataloogist leiab Elisa kodulehelt .

Täpsema info PÖFFi kohta leiad kodulehelt ja PÖFFi blogist.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!