Põhisisu algus

Elisa toob Linnateatri tasuta koju

25.03.2020

Avalike sündmuste ja kultuuriürituste piiramise tõttu otsustas Tallinna Linnateater koostöös Elisaga teatrilavastusi TV-s tasuta näidata.

Möödunud aastal koostöös Tallinna Linnateatriga startinud Elisa Elamuse uus teenus Teater TV-s toob tänasest saadaval olevad lavastused vaatajateni täiesti tasuta. „Meie soov oli tuua teatri juurde just see osa publikust, kes mistahes põhjusel pole seni teatrisse veel sattunud ja vaadates tänast olukorda Eestis, ei satu meist keegi niipea veel teatrisaali,“ sõnab Tallinna linnateatri projektijuht Oliver Berg. „Hooliva ühiskonnana mõistame, et inimkontaktide vähendamine ja kodus püsimine on hetkel kõige mõislikum, kuid seda tehes võib ka Linnateatri etendustega meelt lahutada.“

Sellest tulenevalt pakubki Elisa valitud Linnateatri lavastusi oma Elisa Elamuse kaabelteenuse klientidele tasuta. „Kultuuriürituste ja teatrietenduste tühistamine on kahtlemata erakordne meede Eesti lähiajaloos, kuid tehnoloogia vahendusel saame õnneks klientidele varasemalt lindistatud etendusi pakkuda,“ sõnas Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp. „Kuna iga kaameranurga on läbi töötanud ka lavastaja, siis on ka esialgu teatrielamuse autentsuses kahelnud kliendid tõdenud, et kogemus on tõepoolest kvaliteetne ning meie vaatajaskonna positiivne tagasiside seda ka kinnitab.“

Hetkel on vaatamiseks saadaval lavastused „Miljoni vaade“ ja „Kriipsud uksepiidal“ ning niipea kui võimalik võetakse ülesse ka järgmised etendused. Tulenevalt olukorrast ei ole uute etenduste lisandumise kuupäev veel teada.

„Teatrietendused TV-s on ilmekas näide sellest, et erinevad meediumid täiendavad üksteist ning karantiiniolukorra jätkumisel võiks mõelda igas valdkonnas kastist välja,“ lisas Popp.

Esialgu on Elisa Elamuse videolaenutusest leitavad teatrietendused tasuta vaatamiseks märtsikuu lõpuni.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!