Põhisisu algus

Elisa toetatavad Eesti olümpialootused alustasid aastat edukalt

07.03.2019

Möödunud aastal alustasime koostööd ettevõtjate algatatud heategevusliku organisatsiooniga Noored Olümpiale. Uus aasta on kõigile sportlastele, kellele 2018. aastal stipendium anti, alanud edukalt, kui koju on toodud meistritiitel ja püstitatud Eesti rekord.

Elisa eesmärgid kattuvad suures osas noorsportlaste omadega, kuna käime kaasas ajaga ning vaatame, kuidas uusi tööviise igapäevases elus juurutada. Just nagu sportlased, kes kaugelt maalt peavad tehnoloogia abil suhtlema koduste või treeneriga.

Nii Elisa kui ka Noored Olümpiale soovivad olla julgustavaks abimeheks, kes looks noortele turvatunde spordiga tegelemises – aitame noori üle Eesti püüelda kõrgemate eesmärkide poole ning tagame rahalised vahendid ka neile, kes elavad suurtest keskustest kaugemal, kuid kellest võiksid saada meie riigi uued olümpiavõitjad.

  • Aasta algus tõi hea uudise Itaaliast, kui kiiruisutaja Marten Liiv lõpetas EM-il sprindi mitmevõistluse 14. kohaga, püstitades ühtlasi ka uue Eesti rekordi.
  • Kuubal toimus Havannas epeevehklemise MK-etapp, kus vehklejad Katrina Lehis ja Kristina Kuusk tagasid eestlannadest koha 64 parema seas. MK-etapi finaalis alistas Eesti epeenaiskond Poola naiskonna ühe torkega. Lisaks Lehisele kuuluvad naiskonda Julia Beljajeva, Kristina Kuusk ja Irina Embrich.
  • Tõeliselt hea tulemuse tõi ka vibulaskja Reena Pärnat, kes Lätis toimunud Balti meistrivõistlusel krooniti Balti meistriks.

Kuidas saad sina aidata meie sportlasi?

Sihtasutust toetada on võimalik kõigil, kel soov anda oma panus tuleviku spordisangarite arengusse ja inspireerida noori suurelt unistama.

Paljud spordisõbrad ja lapsevanemad toetavad SAd Noored Olümpiale 5- kuni 50-euroste igakuiste püsiannetustega, kuid kindlasti on teretulnud ka ühekordsed annetused. Toetuse saab kanda nende pangaarvele LHV EE317700771001742696. 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama