Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa testib Valgas esimest korda uudset iseteeninduskioskit

02.04.2019

Elisa testib Valgas esimest korda uudset iseteeninduskioskit

Elisa avas Valgas esimese iseteeninduskioski, eesmärgiga pakkuda klientidele kiiremat ja mugavamat teenindust.

Klientidele kiirema ja mugavama teeninduse pakkumiseks testib Elisa Valga Maxima kaubanduskeskuses iseteeninduskioski kontseptsiooni, mida saavad kasutada kõik kliendid. Kioskis saab klient tutvuda oma paketiga, tellida või muuta teenuseid ja osta seadmeid. Tegevuste juures abistab kliente esialgu virtuaalselt Elisa teenindaja, ent tulevikus automatiseeritakse kõik tegevused.

„Iseteeninduskioski viisime esmalt Valgasse, kuna nägime, et siinsete klientide pöördumised on võimalik mitmes aspektis tulevikus automatiseerida ja lihtsustada. Toimima jääb ka traditsiooniline Elisa esindus, ent uue iseteeninduslahendusega soovime kiiremad pöördumised lahendada operatiivsemalt ning vähendada esinduste järjekordi, pakkudes nõnda veelgi mõnusamat ostu- ja teeninduskogemust,“ sõnas Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Kriisk.

Uus kiosk leevendab tulevikus esindustes järjekordade ooteaegasid eelkõige tipptunnil, kui esindusse pöördub korraga tavapärasest rohkem inimesi. Lisaks võimaldab kiosk klientidel kiirelt lihtsamatele küsimustele iseseisvalt vastused saada.

Iseteeninduskiosk on testfaasis üleval Valgas neljapäevani ja seejärel testime sarnaselt ka teisi linnasid üle kogu Eesti. Järgmisena rändab iseteeninduskiosk Jõgevale.

Elisa ootab kõiki Valga kliente iseteenindust testima!

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.