Põhisisu algus

Elisa teletop: millised saated ja filmid olid Eesti rahva lemmikud 2019. aastal?

10.01.2020

Möödunud aasta tõi telerisse palju uut ja huvitavat vaatamist ning ülipopulaarsuseks kujunesid mitmed uued kodumaised saated. Kõige järelvaadatum saade oli 2019. aastal „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ ja järelvaadatum film „Eia jõulud tondikakul“.

Möödunud aasta tõi televaatajatele vaatamiseks ja kaasaelamiseks palju uut ja huvitavat sisu. Sarnaselt eelmisele aastale oli Elisa Elamuses kõige järelvaadatum saade „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“, mis on eestlaste meelt lahutanud juba 2013. aastast saadik ning kahtlemata on tegu ühe möödunud kümnendi edukaima teleprojektiga.

Populaarsed olid ka Eurovisiooni lauluvõistlus, XXVII laulupidu „Minu arm“ ja sügisene hittseriaal „Rannamaja“, mis kuuldavasti sai ka jätkusarja, mida näeb TV3 eetrist õige pea. Välismaistest seriaalidest mahtus kodumaiste saadete hulka ka igihaljas „Vaprad ja ilusad“, mille 33 hooaeg linastub tänavu sügisel. Meeletult populaarne oli mullune „Edekabel 2018“.

Elisa Elamuse järelvaatamises oli kõige järelvaadatum film „Eia jõulud Tondikakul“. Sarnaselt eelmisele aastale olid jätkuvalt väga populaarsed nii Harry Potteri filmisaaga kui Üksinda kodus esimesed filmid, mida näeb teleekraanilt aastas vähemalt korra kui mitte kaks.

Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre sõnab, et möödunud aasta oli märkimisväärne nii vaadatava sisu, kui uuenevate teenuste poolest. „2019. aastal tulime Eestis turule millegi erakordsega, kui asusime pakkuma eestikeelset Elisa originaaltoodangut. Dokumentaalfiktsioon „Üle noatera“ ja spioonipõnevik „Reetur“ on heaks alguseks Elisa suurele sihile eristuda turul mitte ainult teenuse vaid ka unikaalse sisuga. Lisaks sellele tulime esimese telekomiettevõttena välja täiesti enda telekanaliga, kus pakume Eestis ainulaadset „aeglast televisiooni“ ehk slow-TV’d ning tutvustame Elisa originaalsisu.“

Elisa videolaenutuses oli 2019. aasta vaadatuim film Oscaritega pärjatud „Täht on sündinud“, mis sai mainekal auhinnatseremoonial parima laulu tiitli. Populaarne oli ka mullu Eesti vaatajate südamed vallutanud biograafiline draamafilm “Bohemian Rapsody”, mis räägib loo ansambli Queen esilauljast Freddie Mercuryst. Muuhulgas olid menukad erinevad animafilmid nagu „Grinch“, „Imelised 2“ ja „Kuidas taltsutada lohet 3“.

2018. aasta viimastel päevadel turule tulnud Elisa Huubil täitus esimene ja edukas tegutsemisaasta, mis tõi ettevaatamiseks mitmeid populaarseid kodumaiseid hitt- ja Elisa originaalseriaale. Enim vaadati Elisa Huubist kodumaist hittsarja „Kättemaksukontor“, mille uued osad olid saadaval ka ettevaatamiseks enne tele-eetrit. Teiste seas olid seriaalidest populaarsed „Padjaklubi“, „ENSV“ ja Elisa originaalsarjad „Ivalo“ ning „Üle noatera“. Filmidest oli menukaim „Ott Tänak – The Movie“. Huubis pakutakse vaatamiseks hulgaliselt eksklusiivset sisu ja valikut populaarsetest filmidest ning seriaalidest, mis on kõik saadavad vaatamiseks hooaegade kaupa ja täiesti reklaamivabalt.

2019 aasta telesaadete järelvaatamise TOP:

1. Su nägu kõlab varsti tuttavalt TV3

2. Eurovisiooni lauluvõistlus 2019 ETV

3. Rannamaja TV3

4. XXVII laulupidu “Minu arm” ETV

5. Vaprad ja ilusad TV3

6. Ma pääsesin Estonia katastroofist TV3

7. Edekabel 2018 TV3

8. Nähtus nimega Evelin ETV

9. Eesti laul 2019 ETV

10. Eesti Muusikaauhinnad 2019. KANAL2

 

2019 aasta filmide järelvaatamise TOP:

1. Eia jõulud Tondikakul TV3

2. Üksinda kodus 2 TV3

3. Klassikokkutulek 3: Ristiisad TV3

4. Üksinda kodus TV3

5. Svingerid KANAL2

6. Seltsimees laps ETV

7. Mina, supervaras KANAL2

8. Harry Potter ja tulepeeker KANAL2

9. Harry Potter ja segavereline prints KANAL2

10. Boss beebi TV3

 

2019 aasta Elisa videolaenutuse TOP:

1. Täht on sündinud

2. Grinch

3. Lemmikloomade salajane elu 2

4. Imelised 2

5. Bohemian Rhapsody

6. Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2

7. Kuninganna corgi

8. Kuidas taltsutada lohet 3

9. Lumekuninganna ja igavene talv

10. Ämblikmees: Uus universum

2019 aasta Elisa Huubi TOP:

1. Kättemaksukontor

2. Padjaklubi

3. ENSV

4. Ott Tänak - The Movie

5. Papad mammad

6. Üle noatera

7. Ivalo

8. Ohtlik lend

9. Kaks kanget Sovetistanis

10. Eia jõulud Tondikakul

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!