Põhisisu algus

Elisa teletop: maski kandmine on populaarne ka tele-eetris!

03.12.2020

Novembrikuu Elisa Elamuse järelvaatamise teletopis osutus populaarseimaks telesaateks „Maskis laulja“ teine hooaeg ja filmiks Oskar Lutsu raamatu ainetel valminud „Talve“. Uutest sarjades lahutas meelt Elisa Huubis küladraama „Valguses ja varjus“.

Pimedad ja vihmased õhtud toovad alati rohkem silmapaare telerite ette ja tänasel maski kandmise perioodil, ei pääse neist õnneks ka tele-eetris. Elisa Elamuse järelvaatamise teletopis oli novembris vaadatuim telesaade „Maskis laulja“. Saate populaarsus on teise hooajaga veelgi tõusnud ja juba detsembris näeb saate põnevat finaalsaadet, kus võtavad maski eest kolm alles jäänud tegelast – Polaarhunt, Fööniks ja Draakon. Muuhulgas olid populaarsed ka „Estonia“ dokkseriaal, kõmuline ja meelelahutuslik „Kuuuurija“, „Pealtnägija“ ja „Kaks kanget LIVE“.

Elisa voogedastusplatvormil Huub oli vaadatuim Elisa originaalsari ja külavestern „Valguses ja varjus“, kus peaosades Mirtel Pohla, Epp Eespäev ja Indrek Sammul. Lisaks sellele vaadati „Kättemaksukontori“ ja „Lahutus Eesti moodi“ uusi hooaegu ning komöödiat „EnsV“.

Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre sõnas, et jõulukuul näeb nagu kord ja kohus telekanalitelt palju nostalgilist sisu, mis inimestele väga hinge läheb. „Vanad head Kevin McCallisteri ja John McClane’i seiklused on kahtlemata paljude lemmikud, mida jõuluperioodil vaadata, aga õnneks leidub ka hulganisti värskemat sisu. Näiteks lisandub Elisa Huubi pidevalt uusi sarju ja filme ning juba 11. detsembril näevad kõik Elisa uut originaalsarja „Tulejoonel“, kus peaosas Marko Matvere ja Kaspar Velberg.“

Telekanalitel linastunud filmidest ei maandunud jõuluklassika „Üksinda kodus“ kohe järelvaatamise tippu ja pidi alla vanduma kodumaisele filmile „Talve“, mis valminud Oskar Lutsu raamatu ainetel. Populaarsed olid ka „Vanamehe film“, kodumaine komöödiafilm „Mehed“ ja südamlik multifilm „Coco“. Elisa videolaenutuses olid populaarsed koguperefilmid „Trollid 2“, „Siil Sonic“, „Vaiana“ ja „Sipsik“.

 

Novembri järelvaatamise TOP

1. Maskis laulja TV3

2. Estonia KANAL2

3. Kuuuurija KANAL2

4. Meie aasta Indias KANAL2

5. Pilvede all KANAL2

6. Pealtnägija ETV

7. Sinu, minu meie KANAL2

8. Kättemaksukontor TV3

9. Kaks kanget LIVE TV3

10. Hommik Anuga ETV

 

Novembri filmide järelvaatamise TOP

1. Talve KANAL2

2. Vanamehe film KANAL2

3. Üksinda kodus TV3

4. Trollid TV3

5. Mehed KANAL2

6. Tasujad: Igaviku sõda TV3

7. See KANAL2

8. Üksssarvik KANAL2

9. Coco TV3

10. Käsilased TV3

 

Novembri Elisa Huubi TOP

1. Valguses ja varjus

2. Kättemaksukontor

3. EnsV

4. Lahutus Eesti moodi

5. Padjaklubi

6. Sipsik

7. Teadmata kadunud

8. Talve

9. Luther

10. EmaIsaPoeg

 

Novembri Elisa videolaenutuse TOP

1. Trollid 2

2. Saladus - julge unistada

3. Puhkemaja

4. Kuuba võrgustik

5. Tõlkijad

6. Siil Sonic

7. Vaiana

8. Sipsik

9. Shaft (2019)

10. See: teine peatükk

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!