Põhisisu algus

Elisa teletop: jaanuaris kogusid ohtralt silmapaare aastalõpu ja -alguse erisaated

11.02.2021

Jaanuaris soovisid paljud televaatajad meenutada, mis toimus minevikus ja mida oodata tulevikus. Elisa Elamuse järelvaatamises olid populaarsed Eesti Muusikaauhindade gala ning aastavahetuse ja uue aasta erisaated. Elisa Huubis oli populaarseim originaalsari „Tulejoonel“ ja videolaenutuses peadmurdev „Tenet“.

Uus aasta algas paljude jaoks hoogsate aastavahetussaadetega ja kõik, kes pere või sõprade ringis uut aastat vastu võtsid, said hiljem meelelahutust nautida läbi järelvaatamise. Saated nagu „Edekabel“, „Koleilus 2020“ ja „Mida toob aasta 2021“ olid Elisa Elamuses ühed järelvaadatumad. Kõige populaarsem oli siiski Eesti Muusikaauhindade 2021 gala, kus noppis ohtralt auhindu räppar Nublu. Tele-eetris olnud filmidest domineeris jaanuaris täielikult Harry Potteri maagiline filmisaaga, mis osutub igal aastal väga populaarseks.

Jaanuaris otsisid paljud eestlased Elisa videolaenutusest, kas nemad või mõni nende lähedane „Teneti“ filmilindile jäi ning need vähesed, kes kinos filmi ei näinud, said nüüd peaaegu kodumaist kassahitti diivanilt jälgida. Laenutusest vaadatakse alati uut ja värsket sisu, seega pole üllatus, et väga populaarseks osutus äsja kinodesse jõudnud „Wonder Woman ’84“. Teiste seas vaadati ka filme „Jaht“, „Mulan (2020)“ ja Linnar Priimäest jutustavat „Mephistophelest“.

„Koroonast tingitud olukord on pannud ka suuremaid filmitootjad plaane ümber tegema ja tõenäoliselt jõuavad paljud kinofilmid tänavu videolaenutusse oluliselt kiiremini kui varem,“ ütles Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre. „Kuna paljud suured kassahitid lükkusid tänavusse aastasse, on filmisõprade kalender üsna tihe, täis põnevat ja värsket sisu.“

Hirmu ja põnevust külvas Elisa Huubi vaadatuim sari „Tulejoonel“, mis suurepärase näitlejatöö ning plahvatusohtlikkusega kogus enim silmapaare. Sarja viimane osa linastub käesoleva nädala reedel ja seega saavad kõik huvilised kuus ülipõnevat osa korraga ära vaadata. Populaarsed olid ka „Lahutus Eesti moodi“, „Padjaklubi“ ja „ENSV“. Filmidest oli Huubis vaadatuim paljude laste ja lastevanemate lemmik „Sipsik“.

 

Jaanuari telesaadete järelvaatamise TOP

1. Eesti Muusikaauhinnad 2021 KANAL2

2. Edekabel TV3

3. Kuuuurija KANAL2

4. Kallid kalorid TV3

5. Pealtnägijad ETV

6. Hommik Anuga ETV

7. Mida toob aasta 2021 KANAL2

8. Koleilus 2020 ETV

9. Peeter Võsa intervjuu Märt Ringmaaga KANAL2

10. Aastavahetuse ÕHTU KANAL2

 

Jaanuari filmide järelvaatamise TOP

1. Harry Potter ja tarkade kivi KANAL2

2. Harry Potter ja Azkabani vang KANAL2

3. Harry Potter ja saladuste kamber KANAL2

4. Harry Potter ja Fööniksi ordu KANAL2

5. Harry Potter ja segavereline prints KANAL2

6. Jääaeg: Kokkupõrge TV3

7. Harry Potter ja surma vägised KANAL2

8. Harry Potter ja tulepeeker KANAL2

9. Harry Potter ja surma vägised: Osa 2 KANAL2

10. Kaunitar ja koletis TV3

 

Jaanuari Elisa Huubi TOP

1. Tulejoonel

2. Kättemaksukontor

3. Padjaklubi

4. ENSV

5. Sipsik

6. Järvepealne

7. Teadmata kadunud

8. Luther

9. Lahutus Eesti moodi

10. Armastuse uurimine

 

Jaanuari Elisa videolaenutuse TOP

1. Tenet

2. Pärast. Kui sädemeid lendas

3. Jaht

4. Kass ja hiir salamissioonil

5. Mulan (2020)

6. Trollid 2

7. Armastusega Itaaliast

8. Wonder Woman '84

9. Mephistopheles

10. Viiskümmend vabastatud varjundit

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!