Põhisisu algus

Elisa teletop: „Eesti laul“ ja „O2“ tõid veebruaris telerite ette ohtralt silmapaare

13.03.2021

Nagu iga aasta, olid ka tänavu veebruaris Eesti laulu poolfinaalid rahva seas vaadatuimad telesaated. Samuti osutusid populaarseks kodumaine linateos „Salmonid – 25 aastat hiljem“, „Kaks kanget Tansaanias“ ja põnevusfilm „O2“.

Tänavu veebruaris oli Elisa Elamuse järelvaatamises kõige vaadatumaks saateks „Eesti laul“, mis toimus esimest korda ilma publiku ja pealtvaatajateta ning kus valiti välja 12 õnnelikku lugu märtsi algul toimunud finaalsaatesse. Rahva ülekaaluka enamusega valiti teist aastat järjest Eestit esindama Uku Suviste. Telesaadete seas olid populaarsed ka „Pealtnägija“, „Kaks kanget Tansaanias“ ja „Kuuuurija“.

Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre sõnab, et muusikasaadete edu telemaastikul ei ole üllatav ja küllap näeb märtsikuu teletopi tipus „Eesti laulu“ finaalsaadet. „Kuuldavasti võivad tänavu alguse saada uue superstaari otsingud ja arvatavasti domineerivad seetõttu teise poolaasta teletoppides samuti muusikalised telesaated. Lisaks eristub selgelt televaatajate soov uue kodumaise sisu järgi ja juba kevadel jõuab Huubi Elisa ja Kanal 2 originaalsarja „Alo“ teine hooaeg. Filmidest lisandub tänavu Huubi valikusse ohtralt uusi kodumaiseid linateoseid, teiste seas „Keha võitlus“, „Kratt“, ja „Vee peal“. Oma järge ootab ka sügisel kinno jõudva „Apteeker Melchiori“ triloogia esimene film.“

Tele-eetris olnud filmidest oli vaadatuim Toomas Kirsi „Salmonid – 25 aastat hiljem“, mis on järg kunagisele samanimelisele telesarjale „Salmonid“. Märkimisväärselt palju silmapaare kogusid ka erinevad animafilmid nagu „Lelulugu 4“, „Zootropolis“ ja „Lino“.

Elisa Huubis on möödunud kuust eksklusiivselt vaadatav kodumaine spioonipõnevik „O2“, mille tegevus viib Molotovi-Ribbentropi pakti aegsesse Eestisse – aastasse 1939. Filmis naaseb Eesti Sõjaväeluure (O-2) kapten kodumaale, et uurida oma ametivenna salapärast surma. Jälgi ajades joonistub aga üha selgemalt välja Punaarmee Eesti okupeerimise plaan, milles on oma osa mängida Nõukogude sõjaväeluurel. Filmis löövad kaasa Priit Võigemast, Elmo Nüganen, Hele Kõrve, Doris Tislar, Rein Oja, Indrek Ojari jpt.

Populaarsed olid Huubis ka Elisa ülipõnev originaalsari „Tulejoonel“, mille terve esimene hooaeg on nüüd täispikkuses vaatamiseks saadaval, „Kättemaksukontor“ ja ettevaadatav hooaeg reisisarjast „Kaks kanget Tansaanias“.

 

Veebruari järelvaatamise TOP

1. Eesti laul 2021 ETV

2. Pealtnägija ETV

3. Kaks kanget Tansaanias TV3

4. Kuuuurija KANAL2

5. Aktuaalne kaamera. Ilm ETV

6. Kallid kalorid TV3

7. Hommik Anuga ETV

8. Putini palee ETV

9. Laser TV3

10. Märgatud Eestis TV3

 

Veebruari filmide järelvaatamise TOP

1. Salmonid. 25 aastat hiljem KANAL2

2. Vesi peale TV3

3. Lelulugu 4 TV3

4. Jason Bourne KANAL2

5. Nagu kaks tilka vett TV3

6. Zootropolis TV3

7. Rapuntsel TV3

8. Tuhkatriinu TV3

9. Tarzani legend KANAL2

10. Lino TV3

 

Veebruari Elisa videolaenutuse TOP

1. Greenland: Viimane varjupaik

2. Tenet

3. Wonder Woman '84

4. Wall-E

5. Mulan (2020)

6. Tule mängima

7. Rong Busanisse 2. Poolsaar

8. Trollid 2

9. Pärast. Kui sädemeid lendas

10. Jaht

 

Veebruari Elisa Huubi TOP

1. O2

2. Tulejoonel

3. Kättemaksukontor

4. Kaks kanget Tansaanias (ettevaadatav)

5. Padjaklubi

6. Teadmata kadunud

7. ENSV

8. Armastuse uurimine

9. Lahutus Eesti moodi

10. Järvepealne

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!