Põhisisu algus

Elisa Stage’il saab kodust teatrietenduse käekäiku mõjutada

22.10.2020

Täna linastub Elisa Stage platvormil improteater IMPEERIUM etendus “Kujutluse võim ehk koomiliste sketšide õhtu”. Esmakordselt on otseülekande publikul võimalik kodudes etendust kommenteerida ja oma inspiratsiooniga ka etenduse kulgu mõjutada.

“Kujutluse võim ehk koomiliste sketšide õhtu” on etendus improteatri lühivormi mängudega. Näha saab kohapeal sündivaid kaasahaaravaid stseene, humoorikaid tegelasi, lauluhitte ja etenduse kulgu saab iga pealtvaataja, nii kodus kui teatris, ise soovi korral suunata.

„Eesti inimene pelgab sõna impro – arvatakse, et peab lavale minema ja muid vigureid tegema ning satutakse piinlikesse olukordadesse. Improvisatsioon jääb aga alati näitlejate kanda ja publikut kaasatakse loo arendamiseks. Näitlejad mingit ettevalmistust tänaseks pole teinud ja kõik, mida vaataja näeb ja kuuleb on kohapeal sündinud. Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meeli erutavalt vaimukas,“ kirjeldab IMPEERIUMI projektijuht Merilin Kirbits.

Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp sõnas, et spetsiaalselt IMPEERIUMI etenduste jaoks lisati Elisa Stage platvormile võimalus etenduse kulgu kommenteerida alates pileti ostust. „Improteatri näitamine ilma publiku panuseta oleks igav nii näitlejatele kui vaatajatele ning seepärast lisasime võimaluse ka kodust kaasa rääkida. Kes ei soovi teatrisse kohale minna või kelle jaoks jääb etenduse toimumiskoht kaugeks, saab improga ideaalset esmatutvust teha just Elisa Stage’i vahendusel.“

Etenduses teevad kaasa näitlejad Erki Aule, Maarius Pärn, Tarvo Krall, Rauno Kaibiainen. Muusikat improviseerib Madis Kreevan ja meeleolule vastavat valgustust timmib Mario Saarik.

Improviseeritud komöödiaetendus on kahes vaatuses ning kestab koos 1 vaheajaga 1 tund ja 45 minuti. Otseülekanne sünnib Elisa Stage, Sill Frame ja Improteater IMPEERIUM koostöös!

Elisa Stage koondab nii teatrtietendusi, kontserte, filmifestivale kui ka konverentse mis on vaadatavad telefonioperaatorist ja internetipakkujast sõltumata. Toimunud etendused on järelvaadatavad ent paljud esinemised toimuvad ka otse, justnagu Improteatri homne etendus.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!