Põhisisu algus

Elisa pikendas Ukraina suunaliste sideteenuste soodushindasid

10.01.2023

Elisa otsustas pikendada Eestist Ukrainasse ja Ukrainast Eestisse helistamisel kehtivat poole soodsamat sideteenuste hinnastust Elisa klientidele 2023. aasta märtsikuu lõpuni.

Alates möödunud aasta märtsist on Eestist Ukrainasse tavatariifsetele numbritele helistades kõnede soodushinnaks 0,30 eurot minut ja sõnumi saatmise hinnaks 0,11 eurot. Elisa jätkab soodushinna pakkumist ka uuel aastal ning on valmis seda pikendama ka edaspidi.

„Kahetsusväärselt ei ole sõda Ukrainas lõppenud, mistõttu soovime oma kliente nii Eestis kui Ukrainas jätkuvalt toetada. Ülimalt oluline on, et toetus Ukrainale oleks järjepidev ja selleks pikendas Elisa soodsamat sideteenuste hinnakirja kuni 2023. aasta märtsikuu lõpuni,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Mailiis Ploomann.

Kõneminuti hind on poole soodsam tavahinnakirjast ja kõik kõned on Elisale oma hinnaga, ehk ettevõte kõnedest tulu ei teeni. Soodushind kehtib ka Ukrainas viibides, kus kõnede vastuvõtmine ja väljahelistamine Ukraina tavatariifsele numbrile või Eesti tavatariifsele numbrile maksab 0,30 eurot minut. Soodushind hind kehtib kõikidele Elisa Eesti lepingulistele era- ja äriklientidele, Elisa Teleteenuste lauatelefoni klientidele ning ZEN ja Elisa kõnekaardi klientidele. Lisaks sellele saatis Elisa möödunud poolaastal Ukrainasse ka internetiseadmeid – ligi 700 ruuterit ja hulganisti HDMI kaableid.

„Eelmisel kevadel töötasime Ukraina sõjapõgenike jaoks välja lisaks veel ka lahendused, mis võimaldavad neil kasutada interneti ja TV-teenuseid ning soovime Elisa poolses toetuspanuses olla järjekindlad. Kõik põgenikud saavad endiselt teenuseid tellida ukrainakeelselt veebilehelt, mis on loetav nii vene, inglise kui ka eesti keeles või pöördudes Elisa esindustesse,“ lisas Ploomann. Ukrainakeelse veebilehe leiab aadressilt: www.elisa.ee/ua

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!