Põhisisu algus

Elisa originaalsarja „Üle noatera“ uue hooaja avaosa heidab pilgu Siim Kallase peaministri fiaskole

28.05.2020

Möödunud aastal ilmavalgust näinud Elisa esimese originaalsarja, dokumentaalfiktsiooni „Üle noatera“ uus hooaeg linastub 4. juunil Elisa Huubis. Sari valmib taas koostöös ERR-ga ning sarja autoriks on Rasmus Kagge.

Eelmisel aastal Elisa originaaltoodangule alguse pannud ja palju populaarsust kogunud dokumentaalfiktsiooni „Üle noatera“ uus hooaeg linastub 4. juunil voogedastusplatvormil Elisa Huub.

Uus hooaeg toob kaasa veelgi põnevamad teemad, mis panid alguse paljudele olulisetele sündmustele Eesti lähiajaloos. „Näiteks heidame uuel hooajal pilgu sellele, kuidas peaministrikandidaadi, Siim Kallase poolt ajakirjanikule antud läbimõtlemata vastus mõjutas oluliselt viimase viie aasta poliitilist maastikku Eestis ning kuidas ühe Eesti NSV kommunistliku partei poliitiku julgel salavisiidil Moskvasse, said liblika tiivalöögina alguse protsessid, mis põhjustasid lõpuks kogu maailmas ajalugu muutnud murrangulised sündmused,“ kirjeldas sarja autor Rasmus Kagge.

Sarja toodab Elisa koostöös ERR-iga ja kuuest põnevast osast koosnev hooaeg linastub Elisa Huubis kolmes järgus. ETV peatoimetaja Marje Tõemäe tõi välja, et "Üle noatera" esimene hooaeg võeti vaatajate poolt hästi vastu. "Meil on hea meel, et saame uue hooajaga tuua vaatajateni põnevaid seiku kodumaa ajaloost. Võimalike keerdkäikudega sündmuseid on Eesti ajaloos ohtralt, mille puhul me pahatihti ei mõtle, mis oleks olnud teisiti, kui juhus mänginuks kätte teistsugused kaardid."

Uue hooaja avaosa linastub lisaks Huubile 4. juunil ka meelelahutusplatvormil Elisa Stage (www.elisastage.ee). „Oleme siiralt rõõmsad, et nii ETV kui Rasmus Kagge on jätkuvalt meiega, et tuua vaatajateni järjest põnevamaid ning meid kõiki puudutavaid lugusid lähiminevikust. Uus hooaeg andis võimaluse teostada palju uusi mõtteid ja ideid ning kõik huvilised on kutsutud sarja esilinastusele Elisa Huubis või Elisa Stage-s“ sõnas Elisa TV sisuhankejuht Toomas Ili.

Elisa Stage meelelahutusplatvormilt hooaja avaosa vaatamiseks ei pea olema Elisa klient, teenus on kättesaadav kõigi operaatorite klientidele ning vaadatav ka mobiilsetest seadmetest.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!