Põhisisu algus

Elisa on number üks telekomiettevõte Eestis!

31.10.2019

Värskelt ilmunud Äripäeva ettevõtete TOPis haaras Elisa konkurentide ees liidripositsiooni. Möödunud aasta oli väga viljakas, hoiti Eesti TV-turu liidri kohta ning siseneti omatoodanguturule.

2018 aasta algul ühise kaubamärgi alla koondunud ettevõte on Äripäeva sõnul Eesti turul suurim kaabellevivõrgu baasil teenuseid osutav telekommunikatsiooniettevõte.

“Möödunud aasta algusest liitsime lõplikult Elisa ja Starmani ühise Elisa kaubamärgi alla, lõime klientidele ühised müügi- ja teeninduskanalid ning hakkasime pakkuma uue tehnoloogilise lahendusena Elisa Elamust üle õhu võrgus. 2018 aastat mõjutas ka 2017. aasta üliedukas läbimüük nn vabalevi projekti raames, mille käigus tõusis Elisa TV turu liidriks ja seda positsiooni hoiame tänaseni,” ütles Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu Äripäevale.

Tänavu jätkas Elisa oma kliendibaasi kasvatamist TV-sektoris ja tõi turule kaks täiesti uut lähenemist. „Elisa Elamuse klientidel on võimalik vaadata Eesti populaarseimaid telesarju kaks kuni neli nädalat enne tele-eetrit ja Elisa esimest Eesti originaalsarja „Üle noatera“,“ rääkis Hiiepuu.

Omatoodangust on Elisa Elamuses saadaval ka Soome Elisa hinnatud originaalseriaalid „Kõik patud“ ja „Ivalo“.

Hiiepuu lisas, et Elisa Teleteenuste tuleviku uued suunad saavad olema seotud kindlasti TV-originaaltoodanguga: soovitakse tuua televaatajateni uut põnevat sisu ning kui sel aastal tuuakse turule kaks omatoodangu sarja, siis järgneval aastal kasvatatakse investeeringuid sinna valdkonda veelgi.

“Lisaks soovime tulla järgmine aasta välja täiesti uue TV-platvormiga, et muuta järelevaatamist veelgi mugavamaks, muuta sisu paremini otsitavaks ja kasvatada sisu soovituste personaalsust,” rääkis ta.

Konkurents on turul suur nii telekommunikatsiooniteenuste kui ka seadmete pakkujate osas, mis Hiiepuu hinnangul on hea, sest seda rohkem võidavad nii lõpptarbijad kui ka kogu tööstusharu tervikuna.

Elisa personalijuht Kaija Teemägi sõnab, et tegu on suure tunnustusega, mille on igati ära teeninud head tööd tegev Elisa pere. „Üle viie aasta oleme Elisas tegelenud juhtimiskultuuri arendamisega, et võimustada töötajaid ja juurutada uudseid tööviise. Ettevõtte suurepärased tulemused on kindlasti märk sellest, et oleme töökultuuris astunud samme õiges suunas.“

Erakliendi mobiilsideteenustes on Elisa samuti turuliider Eestis, pakkudes suurt valikut pakette koos erinevate lisateenustega nagu tasuta M-ID ja reisikindlustus.

Äripäeva Telekomide TOP

1. Elisa Teleteenused AS (müügitulu 47 117 000); (ärikasum 12 514 000); (juhatus Andrus Hiiepuu, Kaija Teemägi, Merike Mumme, Jüri Teemant, Sami Seppänen, Toomas Polli) (põhiomanik Elisa Oyj 100%).

2. Elisa Eesti AS (müügitulu 109 756 000); (ärikasum 19 141 000); (juhatus Kaija Teemägi, Merike Mumme, Andrus Hiiepuu, Jüri Teemant, Sami Jussi Petteri Seppänen, Toomas Polli);(põhiomanik Elisa Oyj 100%).

Täispikka edetabelit näeb Äripäevast SIIN

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!