Põhisisu algus

Elisa Lemmikloomablogi alustab!

30.04.2018

 

Tere, lemmikloomasõber! Tore, et oled leidnud tee Elisa Lemmikloomablogisse! Mina olen Astrid ja hakkan teiega jagama oma rõõme ja muresid seoses sellega, et minu koju kolib kutsikas.

Meie perekonda kuuluvad lisaks minule minu abikaasa, saksa lambakoer Cera ja kaks poissi vanuses 4 ja 5 aastat. Lapsed on sünnist saati elanud koos koertega - nad on harjunud, et meil on karvased sõbrad, et nende eest tuleb hoolt kanda, süüa anda, jalutamas käia ja trennis käia. Koeri ei tohi meie peres kunagi kiusata, aga möödaminnes võib neid kallistada ja paitada.

Päris oma koerad on meie perekonda kuulunud juba üle 10 aasta. Kuna seltsis on segasem, siis on need karvased sõbrad meil tavaliselt kahekesi.

Kahjuks peab iga lemmikloomaomanik leppima oma lemmiku kaotusega ja ka meie pidime selle üle elama eelmise aasta detsembris. Kuna Cera on noor koer ja harjunud sellega, et tal on teine koer kõrval, siis kaalusime päris kaua, millist sõpra ja millal talle seltsiks võtta.

Tänaseks oleme otsustanud, et meile tuleb üks pisike karvane sõber juurde, kelle tegemistest hakkame ka Elisa Lemmikloomablogis kajastama.

Miks just Elisa Lemmikloomablogi?

Nagu kõik lemmikloomasõbrad teavad, siis juulis lansseerisime esimese versiooni Elisa Lemmiklooma teenusest. Idee jälgimisseadme loomiseks saime Elisa omatöötajate iga-aastasel ajurünnakul, mida nimetame Elisa Idee Garage´iks. Ideede pakkumisel lähtusime oma igapäevamuredest ning sellest, kuidas muuta elu mugavamaks. Kuna Eesti turul lemmikloomaomanikele sobivat lahendust pakkuda ei olnud ja juba olemasolevad kliendi peamiseid valupunkte ei lahendanud, siis otsustasime koostöös startup-partneri Canese’ga luua täiesti uue seadme.

Minust sai selle toreda ettevõtmise projektijuht ja minu koerad on seda teenust testinud alates toote loomisest alates. Nüüd aga proovime teenuse ära ka kõige väiksema uue pereliikme peal ning hoiame ka Sind kursis, milliseid õnnestumisi ja äpardusi meil tee peal juhtub.

 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!