Põhisisu algus

Elisa kutsub reedel töötama pop-up välikontoris Pärnus Sunseti terrassil

08.08.2019

Juba homme, 9. augustil on kõigil huvilistel võimalus tööd teha värskes õhus asuvas pop-up välikontoris. Välikontor toimub suvepealinnas Pärnus Sunseti terrassil ja on kõigile külastajatele tasuta.

Välikontor on tavapärase kontori pop-up versioon, mis toimub vabas õhus ja annab võimaluse suviste ilmade nautimiseks veeta tööpäev tavapärasest rutiinsest tööpäevast erinevas keskkonnas.

Elisa personali valdkonna juhi Kaija Teemägi sõnul toimub välikontor esimest korda ka pealinnast väljaspool. „Ja mis oleks parem, kui teha seda suvepealinnas. Ilmselt on paljud unistanud sellest, et saaks tööd teha mere ääres, laine loksumise taustal. Reedel on see täiesti võimalik ning Sunseti terrassile üles seatud pop-up kontoris on olemas kõik tööks vajalik – tasuta kiire ja turvaline mobiilne internet, istumiskohad, päikesevari, nutiseadmete laadimisvõimalus ja värske kohv.“ Teemägi lisas, et väljas töötama on oodatud kõik, võib tulla üksi või kogu tiimiga, pidada kliendikoosolekut või ajurünnakut. „See on hea võimalus veeta asjalik tööpäev Pärnus ja hiljem suvepealinna restoran-kohvikuid ja üritusi nautida. Töö on õhtuks tehtud ja ummikus istumise asemel võib nädalavahetus alata!“ Ta rõhutas, et kindlasti ei ole kaugtöökontor vaba reede kalendris ning kutsus üles kõiki veetma produktiivset ja asjalikku tööpäeva.

Lisaks välikontorite korraldamisele praktiseerib Elisa ettevõttesiseselt ka muid erinevaid targalt töötamise viise, alustades kaugtööst kuni ajatöö erinevate vormideni, nagu näiteks kuuetunnised tööpäevad esindustes ning neljapäevased töönädalad telemüügis.

Elisa välikontor on kõigile külalistele tasuta, varustatud kiire ja turvalise mobiilse interneti ja tasuta kohviga ning avatud kõigile töökatele pärnumaalastele või kaugemalt tulijatele 9. augustil kell 10-15 Sunseti terrassil. Lisainfo ürituse Facebooki lehel . Halva ilma korral toimub kontor Sunseti tuule ja vihma eest kaitstud siseterrassil, jälgi infot Facebookis.

Pop-up välikontorid toimuvad sel aastal Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Lisaks 9. augusti Pärnu välikontorile saab värskes õhus tööd teha ka 16. augustil Tartus, Küüni tänava pargis.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama