Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa kõnekaardi kasutamine Euroopa liidus läheb veelgi odavamaks

01.12.2020

Elisa kõnekaardi kasutamine läheb veelgi odavamaks

Alates 1. jaanuarist uuendab Elisa kõnekaardi interneti kasutamise hinnakirja ning teenuste tingimusi Euroopa Liidus reisides.

Järgmise aasta jaanuarist alates maksab Euroopa Liidu riikides interneti kasutamine 0,003 € / MB (täna kehtiv hind 0,0042 € / MB).

Teenuste tarbimine reisil olles

Jaanuarist 2021 saab veel soodsamalt kasutada interneti kõigis Euroopa Liidu riikides ja lisaks veel Norras, Liechtensteinis, Islandil ja Fääri saartel.

Seoses interneti kasutamise hinna muutusega, uuenevad ka kõnekaardi klientidele kasutamiseks mõeldud Euroopa internetipiletid.

Pilet

Hind

Andmemaht

Märksõna

Tellimise number

Päevapilet

2,99 €

1 GB

EL1

95000

Nädalapilet

8,99 €

3 GB

EL7

95000

Kuupilet

14,99 €

5 GB

EL30

95000

Kui oled harjunud tarbima teenuseid Eestis interneti lisateenuse või paketiga, siis Euroopa Liidu riiki jõudes saada SMS märksõnaga ROAMING numbrile 95000. Seejärel saad Euroopa Liidu riikides tarbida teenuseid tavahinnakirja järgi. Kui soovid, võid alati netipileti juurde tellida.

Kui reisid Baltikumis või Põhjamaades, võid valida ka juba tuntud reisipaketi või reisi netipileti. Need kehtivad juba alates 1.12.19 Eestis ja Soomes Elisa võrgus, Lätis ja Leedus Bite võrgus, Rootsis Tele2 ja Telenori võrgus ning Norras ja Taanis Telenori võrgus. Reisipaketid leiad SIIT.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.