Põhisisu algus

Elisa klientidele on tagatud 100% kontaktivaba teenindus

04.12.2020

Tulenevalt valitsuse poolt alates laupäevast kehtima hakkavatest täiendavatest piirangutest koroonaviiruse leviku takistamiseks taastavad Elisa esindused kevadised reeglid, ehk lähtutakse 50% täitumise ettekirjutusest. Samas tuletab Elisa kõigile meelde, et soovikorral saab nii ostusooviga kui murele lahendust otsiv Elisa klient teenindatud ka 100% kontaktivabalt.

Vastutustundliku ettevõttena oleme alates kevadest pööranud tähelepanu sellele, et meie kliendid saaksid keerulisel ajal oma toimetused tehtud esindusse tulemata. Elisa teenustega saab liituda läbi kodulehe, seadmeid saab soetada mugavalt läbi e-poe ning juhul kui mõni seade vajab parandamist, siis pakume ka seadmehooldust läbi laialdase pakiautomaatide võrgustiku.

Kui kliendil on soov esindust külastada, siis palume kõigil järgida 50% täituvuse reeglit, mille kohta on detailsem informatsioon esindustes väljas nii eesti kui vene keeles. Lisaks palume klientidel sarnaselt teenindajatele kanda isikukaitsevahendeid.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!