Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa klientidele on tagatud 100% kontaktivaba teenindus

04.12.2020

Elisa klientidele on tagatud 100% kontaktivaba teenindus

Tulenevalt valitsuse poolt alates laupäevast kehtima hakkavatest täiendavatest piirangutest koroonaviiruse leviku takistamiseks taastavad Elisa esindused kevadised reeglid, ehk lähtutakse 50% täitumise ettekirjutusest. Samas tuletab Elisa kõigile meelde, et soovikorral saab nii ostusooviga kui murele lahendust otsiv Elisa klient teenindatud ka 100% kontaktivabalt.

Vastutustundliku ettevõttena oleme alates kevadest pööranud tähelepanu sellele, et meie kliendid saaksid keerulisel ajal oma toimetused tehtud esindusse tulemata. Elisa teenustega saab liituda läbi kodulehe, seadmeid saab soetada mugavalt läbi e-poe ning juhul kui mõni seade vajab parandamist, siis pakume ka seadmehooldust läbi laialdase pakiautomaatide võrgustiku.

Kui kliendil on soov esindust külastada, siis palume kõigil järgida 50% täituvuse reeglit, mille kohta on detailsem informatsioon esindustes väljas nii eesti kui vene keeles. Lisaks palume klientidel sarnaselt teenindajatele kanda isikukaitsevahendeid.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.