Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa juhatus laienes kolme tippjuhi võrra

05.04.2022

Elisa juhatus laienes kolme tippjuhi võrra

Elisa tegevjuht täiendas ettevõtte juhatust kolme uue liikme võrra, kelle kaasamine võimaldab jätkata selge visiooni ja tugeva ettevõttena, mil on ambitsioon saada Eesti turul juhtivaks meelelahutus- ja kommunikatsiooniettevõtteks.

„Tänases äärmiselt etteaimamatus ärimaailmas on senisest veelgi olulisem kliendikesksus, töötajate võimustamine ja agiiline juhtimine. Elisas töötame selle nimel, et oleksime kiirelt kohanduvad ja isemuutuvad ning võimekas juhtkond tagab, et kõik ettevõtte üksused töötavad ühiselt, tagamaks meie klientidele parima võimaliku teeninduse ning kõikidele elisalastele võimalikult hea töökeskkonna. Hea meel on teatada, et Elisa juhatus kasvas kolme väga suurepärase liikme ja juhi võrra, kes aitavad kaasa nende eesmärkide panustamisse,“ teatas Elisa tegevjuht Andrus Hiiepuu.

Elisa juhatusega liitusid varasem telekomiteenuste valdkonna juht ning tänane erakliendiüksuse juht Mailiis Ploomann, varasem turundusjuht ja tänane turundus- ja kommunikatsiooniüksuse juht Karin Kanepi ning haldusüksuse juht Meelis Jurn. Lisaks jätkavad juhatuses tehnoloogiaüksuse juht Toomas Polli, personalivaldkonna juht Kaija Teemägi ja finantsjuht Merike Mumme.

„Uue juhatusega jätkab Elisa kindla strateegiaga ettevõttena, sihtides juhtivat positsiooni Eesti meelelahutuse, telekommunikatsiooni ja IT-teenuste valdkonnas. Tööturul panustame jätkuvalt tarkade hübriidtööviiside arendamisse ning juurutamisse, pakkudes inimestele palju nõutud paindlikkust tänases tervishoiukriisis,“ lisas Hiiepuu. Ettevõtte keskselt on suur fookus ka 5G võrgu lansseerimisel ja sellega seotud uute teenuste turule toomisel.

Seotud märksõnad