Põhisisu algus

Elisa ja BBC Studios värske koostöö toob Huubi maailma tippsarjad

02.07.2020

Elisa ja BBC Studios vahel äsja sõlmitud koostööleping toob juulis Elisa Huubi parimad Briti põnevus- ja draamasarjad, eesotsas Kuldgloobuse võitnud ja mitmetele Emmydele kandideerinud sarjaga „Luther“, kus peaosas alati sarmikas Idris Elba.

Elisa Eesti ja BBC Studios sõlmisid koostöölepingu, millega tuuakse maailmatasemel Briti sarjad Elisa Huubi. "Lisaks juba olemasolevatele parimatele kodumaistele sarjadele meie telekanalitelt, Elisa eksklusiivsetele originaalsarjadele ning nii kodu- kui välismaistele mängufilmidele, jõuavad juba juuli jooksul Huubi tellijateni ka esimesed BBC kvaliteedimärki kandvad Briti tippsarjad. Elisa jaoks on tegemist märgilise teetähisega, toomaks oma klientideni parimat meelelahutust ja haaravat sisu," sõnas Elisa sisuhankejuht Toomas Ili.

„Meil on hea meel alustada Eestis koostööd Elisaga, et tuua meie parimad draamasarjad nende platvormile. Me oleme litsentseerinud oma sisu Eestis mitmeid aastaid ja teame, et kohalikul publikul on suur huvi Briti sarjade järele. Loodame lähiaastail oma koostööd veelgi laiendada,“ teatas Salim Mukaddam, BBC Studios EMEA koostööprojektide ja sisumüügi valdkonna asepresident.

Esimeste BBC Studios poolt toodetud sarjadena jõuavad Elisa Huubi Kuldgloobuse võitnud detektiivipõnevik Luther (Idris Elba), MotherFatherSon (Richard Gere) ja Fleming – The Man Who Would Be Bond, mis räägib haarava loo James Bondi looja Ian Flemingu elust. Põnevust ja kvaliteetaega helendava ekraani ees jagub pikemaks, sest alates juulist lisandub uusi BBC Studios sarju Huubi igakuiselt.

Huub on Elisa Elamuse kaabelteenuse klientidele kättesaadav voogedastusteenus, kus on lai valik sarju ja filme ning nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi Elisa originaalsarju, mida mujalt ei näe. Kõiki Huubi filme ja seriaale saab vaadata reklaamivabalt, nii palju kui hing ihkab ja just endale sobival ajal. Uut ja põnevat sisu lisandub Huubi pidevalt.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!