Põhisisu algus

Elisa Huubi vaadatavus tõusis aprillis 70%

07.05.2020

Eriolukorra egiidi all kulgenud aprillis tõusis rekordilised 70% Elisa Huubi vaadatavus. Elisa voogedastusteenusest vaadati enim multifilmi „Sipsik“ ja Elamuse järelvaatamises uut laulusaadet „Maskis laulja“.

 

Kui võrreldes veebruariga oli märtsis eriolukorra ajal näha kõigi voogedastusteenuste kasutuse kasvu, siis aprillis tõusis märtsiga võrreldes Elisa Huubi vaadatavus ligi 70%. Kõige enam vaadati Huubist uut kodumaist multifilmi „Sipsik“, mis osutus populaarsemaks kui Huubi varasem menuk „Ott Tänak – The Movie“.

 

„Elisal on jätkuvalt suur rõõm pakkuda kriisi ajal Sipsikule kodu Elisa Huubis, et sõltumata pooleli jäänud kinoteest saaksid kõik suuremad ja väiksemad Sipsiku fännid muheda kaltsunuku uutele seiklustele kaasa elada,“ sõnas Elisa sisuhankejuht Toomas Ili. „Kui varasemalt nägime sarnast suurt vaatajahuvi Ott Tänaku filmi puhul, siis tänaseks on Sipsik need numbrid mitmekordselt ületanud.“

Aprillis oli Elisa Elamuse järelvaatamises vaadatuim telesaade jätkuvalt „Maskis laulja“. Populaarsed olid endiselt ka „Kuuuurija“, „Kaks kanget Jaapanis“ ja „Pilvede all“. Uue tulijana jõudis teletoppi ka tõsielusarjast „Rannamaja“ välja kasvanud sõsarsari „Rannamaja: raju reede“, kus Rannamaja staarid Ada, Seidi ja Merylin otsivad Eesti parimaid vallaliste pidusid ja aitavad ühel üksikul hingel endale kaaslast leida.

Tele-eetris olnud filmidest vaadati enim 2001 aasta seiklusfilmi „Tomb Raider“, kus peaosas noor Angelina Jolie. Populaarsed olid ka multifilmid „Kruudid“, „Kuus kangelast“, „Kung fu panda 3“ ja „Shrek 2“.

Elisa videolaenutuses oli vaadatuim kümnele Oscarile kandideerinud ja kolm võitnud „1917“, kus esimese maailmasõja haripunktis antakse kahele noorele Briti sõdurile, Schofieldile ja Blake’ile esmapilgul võimatuna näiv ülesanne. Nad peavad kiiresti üle vaenlase territooriumi minema, et kohale viia teade, mis hoiaks ära surmava rünnaku sadadele sõduritele, kelle hulgas on ka Blake’i enda vend.

Videolaenutuse toppi jõudsid ka mitmed teised ülimenukad kassahitid nagu „Pommuudis“, „Nugade peal“ ja „Jänespüks Jojo“.

Elisa soovitab kõigil jätkuvalt võimalikult palju kodus olla, pesta käsi ja hoida kahemeetrist distantsi inimestega. Ainult nii saame üheskoos haiguse levikut tõkestada.

Elisa Huubi TOP aprillis

 1. Sipsik
 2. Kättemaksukontor
 3. Padjaklubi
 4. ENSV
 5. Kaks kanget Jaapanis
 6. Teadmata kadunud
 7. Papad mammad
 8. Ohtlik lend
 9. Ämblikmees
 10. CSI kriminalistid

Aprilli järelvaatamise TOP

 1. Maskis laulja TV3
 2. Kuuuurija KANAL2
 3. Kaks kanget Jaapanis TV3
 4. Pilvede all KANAL2
 5. Rannamaja: raju reede TV3
 6. Pealtnägija ETV
 7. Kättemaksukontor TV3
 8. Hommik Anuga ETV
 9. Roaldi retked KANAL2
 10. Kaks kanget LIVE TV3

Aprilli filmide järelvaatamise TOP

 1. Tomb Raider KANAL2
 2. Kruudid TV3
 3. 6 kangelast TV3
 4. Kung fu panda 3 TV3
 5. Deadpool TV3
 6. Garfield 2:kahe kassi lugu TV3
 7. Suitsiidisalk KANAL2
 8. Teine võimalus TV3
 9. Väike teene KANAL2
 10. Shrek 2 KANAL2

Aprilli Elisa videolaenutuse TOP

 1. 1917
 2. Pommuudis
 3. Nugade peal
 4. Informaator
 5. Dzentelmenid
 6. Jänespüks Jojo
 7. Kulgetõmbejõud 2: sissetung
 8. Fiksikud krabotite vastu
 9. Paharet
 10. Aarmiselt nurjatu, uskumatult õel ja jõle
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!