Põhisisu algus

Elisa avas tasuta kõned ja SMSid Ukraina suunal

25.02.2022

Elisa avas tänasest, 25. veebruarist tasuta kõned ja sõnumid Ukraina suunakoodiga tavatariifsetele numbritele. Alates 14.03 kehtib uus hinnakiri, mille leiad SIIT!

Täiendatud 14.30: Tänasest alates on Elisa Eesti klientidele lisaks veel ka tasuta kõnede vastuvõtmine Ukrainas viibides ning oma Elisa Eesti numbrilt Eesti numbrile ja Ukraina numbrile helistamine ja SMSi saatmine. See muudatus ei mõjuta interneti hinnastust.

Elisa tegevjuhi Andrus Hiiepuu sõnul tahab Elisa toetada selle sammuga kõiki oma kliente, kellel on Ukrainas sugulased, pereliikmed, sõbrad ja äripartnerid. „Loodame, et see samm aitab meie klientidel ühendust hoida oma lähedastega ning leevendada olukorda, mis ei ole kerge meist kellelegi. Oluline on, et hoiame sel raskel ajal kokku ja oleme üksteisele toeks,“ sõnas Hiiepuu.

Elisa Eesti võrgust tehtavatele Ukraina suunalistele tavatariifsetele mobiili- ja lauatelefonikõnedele ning SMS-idele kehtib tasuta periood kuni 13. märtsini. Null-hinnaga kõned ja SMSid kehtivad kõigile Elisa Eesti lepingulistele era- ja äriklientidele ning ZEN ja Elisa kõnekaardi klientidele.

Tasuta periood ei laiene eritariifsetele kõnedele ja SMS-idele.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!