Põhisisu algus

Elisa avab Narvas uudset teenindust ja ostukogemust pakkuva esinduse

16.12.2022

Elisa taasavab Narvas uuenduskuuri läbinud esinduse uksed täna. Innovatiivne ja kaasaegne teenindussaal pakub klintidele laiemat toote sortimenti ja personaalsemat teenindust ning paremat töökeskkonda ka Elisa müügikonsultantidele.

Moodsa kontseptsiooniga pood pakub klientidele rohkem seadmeid, samuti on nüüd võimalik enam meelepäraseid seadmeid kohapeal käega katsuda. Esinduses on Elisa FIX, mis ühendab endas kliendi seadmete remonti, nutihooldust ja tehnilist tuge. Elisa FIXiga saab klient katkise enim levinud nutitelefoni ekraani tunniga vahetatud. Lisaks saab klient abi mistahes seadme tehniliste küsimuste lahendamises.

Uus teenindussaal võimaldab pakkuda klientidele oluliselt personaalsemat teeninduskogemust. „Uues kaupluses on külastajatel kõik lihtsasti leitav ja kogetav. Seadmetega on võimalik tutvuda demolaual, kus igaüks saab seadmeid ka käes hoida ja katsetada ning selle põhjal otsuseid langetada,“ sõnas Elisa müügikvaliteedi juht Triin Tammemäe.

„Elisa jaoks oli teeninduse uuenduse tegemisel oluline kaasata ka oma töötajaid. Nemad töötavad igapäevaselt meie kauplustes ja ettevõtte jaoks on oluline, et neil oleks seal mõnus ja mugav töötada,“ lisas Tammemäe. Teenindussaalis on töölauad ergonoomilised, turvalisuse lisamiseks on töötajate ja klientide vahele paigutatud kaitseklaas.

Elisa avab järjest uue kontseptsiooniga esindusi ning Narva on uuenduskuuri läbinud teenindussaalide järjekorras neljas, mis sai põnevama, meelelahutuslikuma ning mugavama sisu.

Elisa eesmärgiks on innustada inimesi elama põnevamat elu. Seda kontseptsiooni toetab heledates toonides müügisaal, ruumi täidavad erinevad digitaalsed ekraanid ja valgustust saab muuta vastavalt meeleolule. Ekraanidele kuvatakse klientidele pakkumisi ja tutvustavat infot toodete ja teenuste kohta. Lisaks on klientidele ka mugavad istumisalad, kus on mõnus jalga puhata.

Uuenduskuuri läbiviimisel aitasid klientide ja töötajate soovid uudseks teenindus- ja ostukogemuseks Narvas kujundada loovstuudio JANKEN Wisespace disainerid Jan Graps ja Ken Ruut.

Narva esindus asub Astri keskuses, aadressil Tallinna mnt 41 ning taasavatakse reedel, 16. detsembril.

Mida uuenenud Narva Elisa esinduses näha ja katsetada saab?

- Suurem valik demoseadmeid nutitelefonidest sülearvutiteni, mis on müügisaalis väljas tutvumiseks ja proovimiseks.

- Uus puutetundlik ja keelevalikuga järjekorramasin, mis võimaldab valida pileti ka teenuse kaupa. Klient võib võtta e-pileti, mis annab SMSi abil märku, millal järg temani jõuab.

- Istumisala klientidele toodete-teenuste mugavamaks uudistamiseks või teeninduse ootamiseks.

- Tutvuda saab Elisa teenustega, nt Elisa Elamus

- Esmakordselt saab klient enne teenuse ostmist äpi sisuga ise tutvuda.

- Nutiprobleemide lahendamiseks saab abi Elisa FIXilt.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!