Põhisisu algus

Elisa aitas idufirmal luua nutikad kätepuhastusjaamad

08.07.2020

Tehnopolis inkubeeritava iduettevõtte CleanHand OÜ kätepuhastusjaamad ZÄP said nutika uuenduse ja teavitavad aegsasti dosaatori täitmisvajadusest. Välimuse poolest on ZÄPi uued jaamad eelnevatega identsed, kuid oluliselt targemad.

Eesti start-up’i CleanHand OÜ kätepuhastusjaamad ZÄP said oluliselt nutikamaks. Uuendusliku tehnilise vidina lisandumine jaamale aitab tagada masina pideva täidetuse, sest dosaator annab nüüd haldajale aegsasti teada selle täitmisvajadusest. Targa jaama piloteerimisel kasutatakse Elisa telekommunikatsioonivõrku. „Tegemist on hea näitega tõestamaks, et sideoperaatorteenust saab edukalt rakendada ka targa tehnoloogia arendamisel ja töös hoidmisel. Inimlik faktor ei suuda iial seda nii täpselt ja operatiivselt kontrollida, isegi kui mitu korda päevas kõigi jaamade juurest läbi käia,“ sõnas CleanHandi turundusjuht Kristjan Arunurm.

Kasutaja jaoks ei muutu midagi, aga tellijale ehk haldajale läheb hooldamine-kontrollimine lihtsamaks. Nimelt saadab tark jaam haldajale sõnumi, kui puhastusvedeliku tase on madal või kriitiline, samuti toiteallika kohta.

ZÄP kätepuhastusjaamad olid avalikus ruumis juba enne koroonat ja uued targad doseeriad puhastavad alates 7. juulist Kristiine Keskuse külastajate käsi.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!