Põhisisu algus

Eksklusiivselt vaid Elisa Raamatus: sünge psühholoogiline põnevik tirib lugeja keset perekonnasaladusi

19.02.2021

Iga kuu saavad Elisa Raamatu kasutajad eksklusiivse ligipääsu ühele raamatule, mida pole veel poodides, raamatukogudes ega ühegi sõbra raamaturiiulil. Veebruar on aga eriline, sest käesoleval kuul on sellised raamatuid lausa kaks. 

Esimene neist on John Grishami juriidiline põnevik „Baar“, mis jälgib kolme võlgades juuratudengit, kes täbarast olukorrast välja püüavad vingerdada.

Kuu teine eksklusiivraamat, Lisa Jewelli „Ülakorruse pere“, kisub aga lugeja süngetesse peresaladustesse. Kolm jutustajat räägivad lugejale ühe veidra, kohati kõhedusttekitava loo, mida lihtsalt ei saa pooleli jätta.

Kakskümmend viis aastat tagasi pandi Cheyne Walki majas number 16 toime õõvastav kuritöö. Imiku nutu peale kohale kutsutud politseinikele avanes verdtarretav vaatepilt: köögis lebas kolm musta riietatud surnukeha.

Korruse võrra üleval vaatas korrakaitsjatele vastu rõõmsameelne beebi. Ülejäänud lapsed – keda elas seal majas kuulduste järgi neli – olid kadunud.

Nüüd on Libby Jones saanud 25 aastat vanaks. Seda sünnipäeva on ta oodanud terve oma elu, et viimaks teada saada, kes ta on ja kes olid ta bioloogilised vanemad. Nüüd, töölt koju tulles, leiabki ta kauaoodatud kirja.

Kiri kannab endas elumuutvaid uudiseid. Libby saab teada, et ta on Londonis Chelsea linnaosas asuva, miljoneid väärt maja pärija. Tundub, justkui ei saakski asjad paremini minna, ent Libby ei või ette näha, et on veel teisigi, kes seda päeva on pikisilmi oodanud – ja tema tee on nende omaga kokkupõrkekursil.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/eksklusiivselt-vaid-elisa-raamatus-sun…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!