Põhisisu algus

Eksklusiivselt Elisas: uus Nothing Phone (1) nutitelefon jõudis Eestisse

10.08.2022

Palju kõmu tekitanud uhiuus nutitelefon Nothing Phone (1) on lõpuks Eestis. Ainulaadse disaini ja valguslahendusega nutitelefon on tänasest eksklusiivselt Elisas saadaval valge või mustana ning hind algab 469 eurost.

Kodumaisel nutitelefonide turul pole ammu puhunud nii värskeid tuuli kui täna, sest meedias pikalt kirgi kütnud nutitelefon Nothing Phone (1) on tänasest Eestis ametlikult saadaval. „Hea meel on teatada, et toome Eestis esimese operaatorina tootevalikusse uhiuue tootja nutitelefoni Nothing Phone (1). Teame, et kliendid on pikalt oodanud nutimaailmast midagi eristuvat ja värske ettevõtte Nothing’u uus telefon on kindlasti samm õiges suunas,“ sõnas Elisa seadmete tootejuht Edgar Pahhomov.

Uue nutitelefoni võtmenumbriks on kahtlemata tagumine Glyph valgustus, mis annab märku rakenduste teavitustest, laadimisolekust, kõnedest jpm. Näiteks on võimalik määrata erinevatele kontaktidele või rakendustele kindlad valgusmustrid, mis saavad märguannetest teada anda ka siis, kui telefon on hääletul režiimil.

Tarkvaraks on telefonil Nothing OS ehk tootja poolt minimaalselt kohandatud Android 12, kust puuduvad ebavajalikud rakendused ning kogu fookus on kiirusel ja sujuvusel. Lisaks on telefon varustatud 120Hz värskendussagedusel töötava ekraaniga, kahe 50 megapikslise tagumise kaameraga, 16 megapikslise esikaameraga ja suure 4500 mAh akuga, mis täitub 33W kiirlaadijaga ning toetab ka juhtmeta laadimist.

Nutitelefon ise on valmistatud 100% taaskasutatud alumiiniumist ja enam kui pool plastkomponentidest pärineb biopõhistest ning ringlusse võetud allikatest. Samuti on pakend valmistatud taaskasutatud materjalidest ja tootjal on vankumatu sihikindlus vähendada tehnoloogia keskkonnamõju, ühtides Elisa eesmärgiga jätkusuutlikkusest ning rohelisest mõtteviisist.

Rohkem infot telefoni kohta leiab Elisa kodulehelt .

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!