Põhisisu algus

Ei jõua kinno? “Barbie” filmi saab nüüd vaadata ka veebis!

Elisa voogedastusplatvormil Elisa Huubis on nüüdses võimalik kodust või mujalt mugavast internetiühendusega varustatud paigast vaadata tänavusuvist menufilmi “Barbie”.

See mänguasjatööstuse legendaarse leiutise kinolinale toomine on seda olulisem olukorras, kus jätkuvate stsenaristide streikide tõttu Hollywoodist tulev filmisaak üha enam kokku kuivanud.

Filmi lükkab käima ideaalses maailmas elava ideaalse Barbie eksistentsiaalne kriis. Selle tulemusel satub ta oma kaaslase Keniga seiklema “pärismaailma”, kus peab silmitsi seisma väljakutsetega, mis tema kodusest keskkonnast vägagi radikaalselt erinevad.

Film on vastu võetud erakordselt hästi. Andmebaas Rotten Tomatoes, mis kogub linateostele vaatajate hinnanguid ja pakub sealjuures maailmas ühe olulisima kanalina peegeldust filmide populaarsuse osas, on keskmiseks hindeks märkinud praeguse seisuga lausa 88 protsenti.

USA kinodes ja filminduses toimuvat uuriv The Quorum tuvastas, et film tõi esimese hooga kinodesse suure hulga inimesi, kes pole ammu kinos käinud. Selliseid inimesi oli Ameerika Ühendriikides kõigist kinokülastajatest enam kui viiendik.

Nüüd on siis mõnusalt diivanil võimalik film ära näha ka neil, kes kinno kolistada ei viitsi.Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus – vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust.


Allikas
Diktor.geenius.ee
https://diktor.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/ei-joua-kinno-barbie-filmi-saab-nuu…
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!