Põhisisu algus

Eestlaste lemmik „Tujurikkuja“ on aastavahetuseks tagasi

31.12.2018

Jõuludega on suured söömingud suguvõsaga möödas ja aasta viimasel õhtul on sõbrad ning pidu. Igal aastal näitavad kodumaised telekanalid erisaateid ja uusi mängufilme. Elisa TV tiim edastab endapoolsed soovitused, millistel saadetel ja filmidel silm peal tuleks hoida.

Kuna aastavahetusel on peamisel kohal ikka sõpradega koosolemine ja peomelus on telekale keeruline keskenduda, on õnneks võimalik kõik pakutav Elisa Elamusega endale sobival ajal rahulikult järele vaadata. Eriti tasuks siin tähelepanu pöörata sellele, et kõik juba eetris olnud filmid on automaatselt nähtavad Elamuse Filmimaailmas, kust neid ülimugavalt, omas tempos ja endale sobival ajal järele vaadata saab!

Elisa TV tiim edastab endapoolsed telesoovitused meeldejäävaks aastalõpuks ja uue aasta alguseks.

Tujurikkuja, Elisa Seriaalimaailma Seriaali valik

Kurb oli päev, kui Tujurikkuja meeskond teatas, et järgmine aastavahetus möödub ilma musta huumori ja ühiskonnakriitlise meelelahutussaateta. Õnneks ei pea aga tänavu kurvastama, sest kõik Tujurikkuja osad on täies hiilguses uuesti vaadatavad Elisa Seriaalimaailma Seriaali valikus.

Sajaga edasi, ETV

Esmaspäev 31.12.2018

ETV suur pidusaade algab juba päeval ja kestab aastavahetuseni välja. Saates on otselülitused kõige ägedamatele pidudele üle Eesti! Säravad külalised, meeleolukas muusika ja huumor!

Edekabel 2018, TV3

Esmaspäev 31.12.2018

Iga aastavahetuse teleprogrammi üks oodatuimaid saateid on kahtlemata Henrik Normanni „Edekabel“, kus pannakse humoorikal moel paika lõppeva aasta tummisemad telesaated ja kõige rohkem ilma teinud staarid. Üles astuvad nii poliitikud, ärigeeniused, populaarsed trendiinimesed kui ka armastatud saatejuhid, keda kõiki kehastab üks ja ainus Henrik Normann!

Ärapanija 2018, ETV

Esmaspäev 31.12.2018

Lugupeetud Eesti Vabariigi president, Riigikogu esimees, Eesti ja Läti maksumaksjad! Nüüd läheb panemiseks! Pange vaim valmis! Stuudios panevad Mart Juur ja Peeter Oja.

Mehed ei nuta, ETV

Esmaspäev 31.12.2018

Ülipopulaarne ja palju tsiteeritud seikluskomöödia unetutest meestest, kes tõelise sanatooriumi asemel viiakse ravile üksikule asustamata saarele. Mehed hakkavad tegutsema, et saarelt pääseda. Varsti selgub, et see on rohkem nagu poolsaare moodi saar.

Leiutajateküla Lotte, ETV2

Teisipäev 01.01.2019

Ülipopulaarne kodumaine joonisfilm, mis ei vaja tutvustamist ei suurtele ega väikestele ja pakub rõõmu ning naeru koguperele.

Helisev muusika, TV3

Teisipäev 01.01.2019

Maailmakuulus muusikal, mille tegevus leiab aset teise maailmasõja-aegses Austrias ja ei vaja rohkem tutvustamist ei suurtele ega väikestele filmisõpradele. Muusikaline elamus on garanteeritud iga-aastasel vaatamisel.

La La Land: California unistused, TV3

Teisipäev 01.01.2019

Oscariga pärjatud romantilise muusikali peaosades on Ryan Gosling, Emma Stone ja JK Simmons. Noor näitlejanna ning muserdatud pianist armuvad, ent peavad tegelema Los Angelese katsumuste ja muredega.

Bean – Täitsa lõpp film, Kanal 2

Teisipäev 01.01.2019

Hittkomöödia alati piinlikesse olukordadesse sattuvast mister Beanist (Rowan Atkinson). Los Angelese Griersoni galeriile antakse üle kuulus maal ”Whistleri ema”, mis olevat väärt miljoneid ja gaziljoneid dollareid. Heausklikud kunstigurud saadavadki mister Beani USAsse Inglismaa Kuninglikku Kunstimuuseumi esindama. Seal aetakse ta aga ootamatult segamini kellegi kunstidoktor Beaniga.

Houdini, ETV2

Teisipäev 01.01.2019

On aasta 1886, kui noor Harry Houdini avastab, et tal on annet mustkunstitrikkide peale. Poiss asub usinasti õppima, et saada maailma parimaks mustkunstnikuks.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!