Põhisisu algus

Eestlaste isu tõsieluseriaalide vastu viis „Rannamaja“ Elisa teletopi tippu

11.10.2019

Elisa septembrikuu järelvaatamise teletopis osutus telesaadetest ülipopulaarseks uus kirgi küttev tõsieluseriaal „Rannamaja“ ja Harry Potteri filmisaaga viimane osa. Videolaenutuses vaadati enim Klassikokkutuleku kolmandat osa Ristiisad.

Möödunud kuul värskelt alanud telehooaeg naasis juba tuntuks saanud ja palavalt armastatud kodumaiste seriaalide ja populaarsete linateostega. Uut hooaega alustasid ülipopulaarsed „Kättemaksukontor“, „Pilvede all“ ja „Padjaklubi“ ning tele-ekraanile jõudsid mitmed uued saated.

Telesaadetest oli järelvaadatuim palju furoori tekitanud „Rannamaja“, kus kuus noort meest ja naist veedavad kaks nädalat oma elust ümbritsetud kaameratest ning pidudest - saate pikem eesmärk on aga endale eluks paariline leida. Uutest saadetest olid populaarsed ka dokksari „Ma pääsesin Estonia katastroofist“, „Kaks kanget LIVE“ ja „Roaldi retked“.

Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre sõnab, et televaatajate huvi uue ja põneva kodumaise sisu vastu on alati suur, kuid mitte iga uus saade ei jää alati püsima. „Kodumaised telekanalid on pidevalt uute hittsaadete otsingul. Tihti tehakse küll väga häid saateid, aga auditooriumi huvi jääb lühiajaliseks. Tulevad kuud panevad paika, kas ja mis saated jäävad sõelale.“

Kõigil huvilistel, kellel on soov vaadata varem ülipopulaarseid kodumaiseid sarju tasub sammud seada Elisa Huubi, kust leiab ettevaatamiseks näiteks „Kättemaksukontori“ esimesed kuus osa ja „Joel Ostrati Suur õhtusöök“ terve hooaja ning lisaks palju teisi sarju - kõrgkvaliteedis ja reklaamivabalt.

Eetris olnud filmidest osutus kolmandat kuud järjest populaarseimaks järjekordselt Harry Potter, seekord saaga viimane osa „Harry Potter ja surma vägised: osa kaks“. Populaarseks osutusid ka hittseriaali „Rannavalve“ ainetel vändatud samanimeline film, multifilm „Ratatouille“ ja action-põnevik „Terimaator Genisys“.

Septembris vaadati Elisa videolaenutusest kõige enam ülipopulaarse Klassikokkutuleku kolmandat osa Ristiisad. Teiste seas olid populaarsed Marveli kinouniversumi eepiline film „Tasujad: lõppmäng“, „Pokemon: detektiiv Pikachu“ ja kodumaine komöödia „Mehed“.

Septembri järelvaatamise TOP10

1. Rannamaja TV3

2. Ma pääsesin Estonia katastroofist TV3

3. Kuuuurija KANAL2

4. Pilvede all KANAL2

5. Kättemaksukontor TV3

6. Eesti selgeltnägijate tuleproov TV3

7. Pealtnägija ETV

8. Kaks kanget LIVE TV3

9. Roaldi retked KANAL2

10. Padjaklubi TV3

Septembris järelvaadatud filmide TOP10

1. Harry Potter ja surma vägised: osa kaks KANAL2

2. Rannavalve TV3

3. Ratatouille TV3

4. Terminaator Genisys TV3

5. Luurespetsid KANAL2

6. Kuldne ring TV3

7. Marslane TV3

8. Hea dinosaurus TV3

9. Ettepanek TV3

10. Minu väike poni TV3

Elisa videolaenutuse TOP10 septembris

1. Klassikokkutulek 3: Ristiisad

2. Vaat kus paar

3. Tasujad: Loppmang (FullHD)

4. Kuninganna corgi

5. Pokemon: detektiiv Pikachu

6. Mehed

7. Tasujad: Loppmang

8. Rocketman

9. La Llorona needus

10. Godzilla II: koletiste kuningas

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama