Põhisisu algus

Eesmärk saabuvaks suveks: juba enne sügist võid saada valmis päris oma raamatu

26.05.2021

Suvi on suurepärane aeg, mil täide saata mõni neist unistustest, mida juba pikalt endaga kaasas oled kandnud. Üheks sääraseks unistuseks, milleni täitmiseni sageli kuidagi ei jõuta, on kirjutada raamat. 

Raamatus “Kuidas 30 päevaga romaani kirjutada?” õpetab Heli Künnapas täpselt seda, mida pealkirjas lubab. 30 päeva tundub väga lühike aeg – vahel ei jõua selle ajaga raamatut läbigi lugeda – kuid parimaid nippe teades võib Künnapase sõnul romaani tõesti valmis saada.

Raamatusse on autor kogunud soovitused ja teadmised, mis on tema jaoks 30 päevaga romaani kirjutamise võimalikuks teinud. Eelkõige keskendub ta iseenda praktilisele kogemusele ja ühtegi kirjutamisteooria õpikut ümber ei kirjuta. 

Kahjuks ainult selle raamatu lugemisest ei piisa ja iseenesest romaan paberile ei ilmu. Avaldatud raamatu autoriks saamiseks peab alustaval kirjanikul olema lugu ning soov see kirja panna. Kõige olulisem on aga loomulikult lihtsalt kirjutamine.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/eesmark-saabuvaks-suveks-juba-enne-sug…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!