Põhisisu algus

Ebatavaline diagnoos ja koletu roim: õuduspõnevikus pärib noor naine saladustest pakatava mõisa

26.10.2021

Prosopagnoosia ehk näopimedus on huvitav neuroloogiline häire, mille korral on inimene võimetu nägusid ära tundma. Lähedastel võib ehk vahet teha riiete ja käitumismaneeride põhjal, et tõsisemaks muutuvad asjad siis, kui tarvis oleks tuvastada mõrtsukat.

Eleanoril on mure just viimasega. Tema vanaema Vivianne mõrvatakse julmalt otse tema silme all ja ta küll näeb tapjat, kuid ei suuda teda tuvastada ega kirjeldada. 

Paar kuud hiljem selgub, et vanaema on talle pärandanud mõisa, mille olemasolust Eleanor isegi teadlik polnud. Koos poiss-sõbra, advokaadi ja tädiga oma uut valdust üle vaadates saab aga selgeks, et… midagi pole selge. 

Mida enam minevikus kaevata, seda rohkem tekib küsimusi. Kes oli Vivianne, miks ta mõisa saladuses hoidis ja kes küll soovis tema surma? 

Camilla Steni “Pärija” on õudustäratav kriminaalromaan üksikus mõisas elanud perekonna valgustkartvatest saladustest, mis aastakümneid hiljem päevavalgele tulevad.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/ebatavaline-diagnoos-ja-koletu-roim-ou…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!