Põhisisu algus

CV-Online uuring: Elisa on TOP IT ja telekommunikatsiooni sektori tööandja

13.05.2019

Värskelt avaldatud CV-Online’i Top Employer Estonia uuringust selgub, et Elisa Eesti on IT ja telekommunikatsiooni sektori top of mind kategoorias populaarseim ja atraktiivseim tööandja.

20. märtsist kuni 30. aprillini läbiviidud uuringus „TOP tööandja“ selgitati välja, kes on Eesti kõige atraktiivsemad ja populaarsemad tööandjad. Ilma suunitluseta kategoorias paluti nimetada esimene tööandja, kes meenub, kui aluseks võtta TOP tööandja printsiibid ( top of mind). Üldarvestuses oli Elisa napilt teine, olles tihedalt kannul Nordea panga Eesti filiaalil, samas IT ja telekommunikatsiooni sektoris, troonis Elisa Eesti.

Elisa tegevjuht Sami Seppänen sõnas, et Elisa inimesed hindavad üheltpoolt kõrgelt võimalust töötada stabiilse ning teisalt väga innovaatilise ja paindliku tööandja juures. „Neid omadusi, mida meie töötajad ettevõttes hindavad, on tohutult, aga vaieldamatult mainitum on targad tööviisid, sealhulgas kuuetunnised tööpäevad või kaugtöö võimalus, mida saab rakendada peaaegu igal ametipositsioonil.“ Elisas värskelt valminud uuringu järgi kasutab tarku tööviise kas palju või väga palju, juba 69% Elisa tiimidest. Muuhulgas hinnatakse Elisas uuenduslikkusele suunatust, mille baasosaks on uute lahenduste leidmine ning seda läbi vigade tegemise ja inimeste võimustamise kultuuri. „Katsetame pidevalt erinevaid uute tööviiside ja -keskkonna loomise mõtetega, et panustada rohkem töötajate heaolusse ja dünaamikasse,“ lisas Seppänen.

Uuringu täpsemate tulemustega saab tutvuda aadressil https://www.topemployer.ee/

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!