Põhisisu algus

Armastusromaan käsitööentusiastidele: lugu, milles põimuvad maagia, armastus ja mõistatused

22.09.2021

Pool nädalat on kohe selja taga ning nädalavahetuse plaanid tikuvad vägisi mõtteisse. Ent hea raamatuga alustamiseks ei pea olema sugugi nädalavahetus! Võta juba täna lõunapausil või bussis ette helge ja soe teos idüllilise väikelinna käsitööpoest, salapärast ja armastusest. 

Loo peategelane Kate on lõpuks ometi viinud täide oma unistuse: avanud oma käsitööpoe. Ilusa mereäärse linnakese poes müüb ta enda loodud tekstiilitooteid ja tundub, et kõik ta soovid on täitunud.

Kate’i poega on aga seotud saladus, mida Jack, linna uue kunstitarvete poe omanik, tahab aidata lahendada. Salapäraselt ilmuvad maalid ja tikandid viitavad kümnete aastate tagusele armastusloole, mida ei saa sinnapaika jätta – Kate’il on vaja teada, kuidas lugu lõpeb!

Armuloosse sukeldudes avastavad Kate ja Jack, et 1950. aastatel elanud paar polnudki neist endist kuigi erinev ning ka nemad ise hakkavad omavahel lähedasemaks saama. Kas kummagi paari lugu leiab õnneliku lõpu?

Ali McNamara “Kate’i ja Clara imevärki Cornwalli käsitööpood” on armas ja helge teos kahest armastusloost, millesse on põimitud omajagu müstikat ja salapära. Tegu on suurepärase ajaviiteromaaniga, mis tõstab tuju ja paneb tegelastele südamest kaasa elama. 

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/armastusromaan-kasitooentusiastidele-l…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!